eskişehir opel servisi

sunay350z

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu senetle falan iş yapıomu orası ben ön trafı dağıttım bi çok usta 3000 - 3500 arası fiyat çekio 98 sedan opel astra gl 1.4
oqbo6q.jpg

Son düzenleme:

abba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPES:
adres:S.Çarşısı Anadol sok.no:42/44/46
tel:0222 217 79 79
op-esotomotiv@hotmail.com
GÖKHAN DAGLI

arkadaşlar 3 numaranın olması KAPORTA,BOYA,MEKANİK yan yana 3 de opes e ait hizmette sınır tanımıyor saolsun ustamız gelmişken far sinyal hepsine bakıyor sen demeden.
NOT:aracınız arızalanıp yolda kaldınız(allah korusun)gökhan ustaya bir telefon ediyorsunuz il sınırları içinde geliyor(il dışı gelip gelmedigini bilmiyorum hiç şahit olmadım çünkü)

AYRICA BASİT ADRES:SANAYİ PTT KARŞI ARALIGI...
kime sorsanız tanır ve gösteriri yerini..
hayırlı sahurlar...

Konu biraz eski tarihli ama, inşallah hala açıktır. yada aynı adrestedirler.

Adresi kaydettim bir gün gidip çaylarını içeceğim.İnsanın elinde seçme şansı olması herzaman iyidir.Diğerlerine mecburiyeti ortadan kaldırır.

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres aynı arkadaşlar ismimi de söylerseniz her türlü yardımcı olur Gökhan usta.
yeni astra insignia ve mokka için Gm in MDI cihazı mevcut artık bilginize.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adres aynı arkadaşlar ismimi de söylerseniz her türlü yardımcı olur Gökhan usta.
yeni astra insignia ve mokka için Gm in MDI cihazı mevcut artık bilginize.

hay parmaklarına sağlık be hocam, döne döne afyonda opel ustası arayıp duruyorum, 100km mesafede buraya eskişehir, yol üzerinde seyitgazide annaneme teyzeme de uğrarım esese gidince de dayımlara gitmiş olurum aradan çıkar :rakir:

pesimist98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım tavsiye etmişti internette ararken burasını buldum :)

Arkadaşım ben gökhan ustadan başka bir yere gitmem dedi hafta başı bende gideceğim bakalım.

brhm26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende opel astra var. geçen ön tampona başka bir araç hafif sürttü. tabi ön tamponu tutan yan tırnaklarda hafifi açılma oldu. çok ciddi bir sorun değil ama yinede rahatsız ediyor. şimdi kafama t

brhm26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende opel astra var. geçen ön tampona başka bir araç hafif sürttü. tabi ön tamponu tutan yan tırnaklarda hafifi açılma oldu. çok ciddi bir sorun değil ama yinede rahatsız ediyor. şimdi kafama takılan şu bu tampon tırnaklarının yapılması oldukca zormuş iyi bir usta yapmalı diyorlar. bazı yerlerde vida falan atılıyormuş tutturmak için buda tabiki istemediğim birşey. Acaba opes deki ustabu konuda nasıldır işçiliğini bilenler bilgi verirse sevinirim.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
tampon kulakları değişir sorun hallolur:) benim düldülünkinin birtanesi 15 tl ydi:maden: no panic:cool:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon kulakları değişir sorun hallolur:) benim düldülünkinin birtanesi 15 tl ydi:maden: no panic:cool:

Vectra B için de aynısı geçerli olur mu yahu, benim ön tamponda da far altında bi açıklık var sinir oluyorum, kıyamıyorum da orjinal tamponu değiştirmeye, yan sanayi 90 lira orjinali 560 lira :(