eskişehir opel servisi

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün bi yer keşf ettım eskişehirde
benım aracım 2 yıl alpatada 2 yıl cıldırlarda bakım vb şeyler yapıldı ama OPES den cok memnunum şiddetle önerıyoorum fiyatlar oldukca uygun üstelik opelin orjinal servis kiti de var TECH 2 ismi. işçilik ve ilgi 10 numara
sagolsun Gökhan usta geldi aracımı 15 km uzaklıkda çalıştırdı gitti dukkanına sonra tech2 yı aracıma taktı kontrol etti ve daha sonra kendi aldıgım marş motorunu taktı bir kaç işlem daha yaptı ücret olarak bana cuzzi bir rakam söyleyince cok şaşırdım :D

op-es.otomotiv@hotmail.com
222 217 79 79 cep 532 404 99 36
gökhan dağlı

Son düzenleme:

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğra abi ben cok memnunum tavsiye ederim üstelik 1 milyar civarına lambo kapı yapıyor yukarı acılan kapılardan hani :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPES mi, o ne tarafta hiç duymadım.?

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayıde alt tarafda ısıklardan aşağı ınerken diilde bi sol sokakda en uclarda sağda 3 dukkan var yan yana gökhan usta kıme sorsan gösterir eskişehirde en ucuz dedikleri servis bile kazıkçı bu usta ilaçççç gibi geldii

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan usta sadece opellere mi bakıyor yaksa diğer alman markalarına da bakıyormu?

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece opel

samet26rk350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ki varsın gökhan ustam(opes)

bence de arkdaşa katılıyorum bende opes den başka yere gitiyorum ve hemen hemen hergün ordayım belki gelen olduysa benim arabayı tanır.gökhan usta gerçekten çok saglam ve işini dürst yapan insanlardan bir tanesi...o kadar ustaya götürdüm arabımı bagaj da bulununan 20 tl lik yaga bile tenezzül edip aldılar.ben burda gökhan ustayı övmek gibi amaç için de degilim....tanıdık tanımadık herkesi ona götürüyorum bir daha bırakamıyorlar.işçiligi harika...insanlıgı güler yüzlülügü samimiyeti mükemmel...eskişehirde tanıdıgım en dürüst insan....

OPELİ OLANLARA TEK TAVSİYE EDECEGİM YER...OPES BAŞKA BİR YERE GİTMEYİN DERİM...GENEDE KARAR SİZİN....

SEVGİLER............

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) o kadar anlatmışsınızki bende bidahaki bakımda yada bi durum olduğunda OPES'e götüreyim.. BEn anlamam o kadar arabadan ama bi servise gitmiştim adını yazmayayım arka taraf(amortisör vs vs ) komple değişecek bitmiş dağılmış gibi şeyler söyledi 700 TL gibi bi fiyat çıkardılar daha sonra kendi ustama götürdüm o sadece 120 tl gibi bi fiyat verdi diğerlerinde bi sorun yok sadece arkadaki lastik takozlar değişicek amortisölerin sapasağlam dedi.. Hangisi haklı bilemiyorum ama maddiyatın önemli olduğu bu günlerde insan ister istemez diğer yüksek fiyat çıkaran yerden soğuyor...

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm eskişehire cok gelip gidiyorum, memleketim sonucta bende acaba arıza falan yapsa eskişehirde nereye gtururum die düşünmüyor değildim :) Op-Es aklımda olsun :)