eskişehir mi afyon mu hangi servis

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamı alalı 1.5 yıl oldu 2011 Astra clasic III HB Easytronic 0 km aldım.

arkadaşlar arabamın normal bakım süresi 6 ay kadar geçti bir takım sağlık sorunlarından 1. yıl bakımlarını yaptırmadım geçde olsa bi bakım yaptıracağım allah şükür problem yok araçta ama yinede bi baksınlar ama hangi servise götüreceğime karar veremedim eskişehir yada afyon birini seçmem gerek ama özel servis istemiyorum o yüzden sizlere danışmak istedim ilk kez gideceğim için bilmiyorum neler söylemem gerek birde bana kaç liraya maal olur kaba taslak .
arabam şuanda 8.000 km de

bu 2 şehirden hangisini tavsiye edersiniz .

tufandeper

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
afyonda yetkılı sevis yok.Uşakta var

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskisehirdeki iyi diyorlar (bende eskisehirliyim) ama daha arabayı satın alırken bana
oyle bir gol attılarki, blöflerini görünce şapa oturdular, kamyon rampasından inerken
rot cubugu yamuk arabayı bana sıfır diye verdiler (25 km de) ve sucu bana attılar
kaldırıma park etip bırakmışsınız. Ya dedim benim eski clio ile 11 sene kaldırma parkettim
rot kırılmadı bu opelde BAKIR malzemeden mi bu rot denen alet, tamam değiştirin
ama o aleti alıp ALMANYA OPEL'e yollayacam temasa gectim benden parcayı bekliyorlar
dedim, adamların suratı goreceksiniz kurt görmüş kuzu gibi oldular, Tamam tamam
canım genişletişlmiş musteri memnuniyetine alıp ucretsiz onarırız dediler.
siz siz olun cirkef olun hakkınızı arayın. Reno da birkez olsun boyle sorun yaşamadım
2 servisde haddinden fazla musteri yanlısıydı

derincece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta eskişer servisine gittim hiç memnun kalmadım. çok kalabalıktı. civar iller hep oraya geliyor. kurumsal olarakta pek oturmuş bir sistemleri yok. ilgi alaka zayıf. bursadaki neskar çok daha iyi. afynu bilmiyorum ama.

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun içinde , dış mandal olacak ama . izmire gidebilirseniz orada size iyi bir usta tavsiye edebilirim . 15-20 yıl yetkili serviste sadece opel araçları yapmış bir kişi ve şuanda kendi dükkanını açtı .3 ay falan oldu. manisadan tavsiye üzerine gittim. memnun kaldığım bir usta. düşünürseniz pm atabilirim

wollece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
111

Son düzenleme: