Eskişehir Alpata Opel'i Nasıl Bilirsiniz?

burak_d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Şu an Afyon'da ikamet etmekteyim. Afyon'da olanlar bilir, genelde bir çok kişi araçlarını AF Opel'e götürür ama ben pek memnun kalmadım. Eskişehir'i tavsiye ettiler, acaba Eskişehir Alpata Opel'i bilen, giden, memnun kalan var mıdır?

Teşekkürler.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'in servisine gidip memnun kalanda mı varmış ? Komikmiş Burak kardeş :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 6 senedir araçlarımı Alpata ya götürüyorum. Ciddi bir sorun yaşamadım. Fakat iki yetenekli motor ustası ve servis müdürü işyerinin tutumundan dolayı ayrılıp dükkan açtılar. Bu saatten sonra bende artık servisi zor kullanırım. Ustalarımı takip ederim. isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim her türlü sorununuzda güvenle aracınızı teslim edebilirsiniz fiyatta da servisten çok aşağı olur

burak_d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 6 senedir araçlarımı Alpata ya götürüyorum. Ciddi bir sorun yaşamadım. Fakat iki yetenekli motor ustası ve servis müdürü işyerinin tutumundan dolayı ayrılıp dükkan açtılar. Bu saatten sonra bende artık servisi zor kullanırım. Ustalarımı takip ederim. isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim her türlü sorununuzda güvenle aracınızı teslim edebilirsiniz fiyatta da servisten çok aşağı olur

Valla bugün randevu aldım Alpata'dan. Keşke foruma önceden baksaymışım diyorum şu an. Yine de siz bahsettiğiniz kişilerin iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz rica etsem?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Valla bugün randevu aldım Alpata'dan. Keşke foruma önceden baksaymışım diyorum şu an. Yine de siz bahsettiğiniz kişilerin iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz rica etsem?

KMD OTOMOTİV TORNACILAR SANAYİ SİTESİ İÇİ 11229 sokak no 19
Özelden mesaj olarakta attım

Son düzenleme: