Eski yaz lastikleri yerine daha iyi kış lastiği takmak

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim.

Kumho Ecowing almaya gittiğimde kalmadığını söylediler. Başka bir yerde ise 150 TL dediler. Bir tanıdık vasıtasıyla gittiğim bir bayi ise gayet ilgili ve samimi yaklaştı. Yumuşak ve kaliteli bir lastik arıyorsan Nexen tavsiye ederim dedi.

Epey bi düşündüm. Araştırdım. O modelle ilgili bir bilgi bulamasamda güvenerek aldım.

Nexen Nblue Eco modelinden aldım. Resmi burada. http://img.enaa.com/oddelki/mojAvto/assets/product_images/najvecje/nexen_205_50_r17_xl_93v_n_blue_eco_GUNX12115.JPG

Gayet sessiz ve yumuşak gibi geldi ilk sürüş olarak.

2 Yıl garantili. 135 den 540 TL ye 5 taksit aldım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
En iyisini yapmışsın olması gereken zaten buydu. Kar lastikleri ile yazın araç sürmek iş değil. İstediği kadar lastik özelliğini kaybetmiş olsun. Uzun yol çıkılacak yol şakası olmaz.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisini yapmışsın olması gereken zaten buydu. Kar lastikleri ile yazın araç sürmek iş değil. İstediği kadar lastik özelliğini kaybetmiş olsun. Uzun yol çıkılacak yol şakası olmaz.

Eyvallah teşekkür ederim. Biz üzerimize düşeni yaptık. Takdir Allah'ın :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dün michelin climatecontrol aldım 4 tane. Alır almaz 1000 km yol yaptım. Goodyear 4seasoons'ı arayacak gibiyim sanki.

yentenar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Lastik almakla iyi etmişsiniz.Kış lastiğini taksaydınız telef olurdu söyliyim.Aynı hatayı ben yapmıştım kış lastiği 10 dereceden yüksek sıcaklıklarda aşınır.temmuz-ağustos ayında kullandım.eylülde lastik bitmişti.ve kışın hiç tutmadı karda buzda kızak gibi kaydım.hem kış lastiği aldım hemde mevsimlik[emoji3] kol gibi bi tecrübe oldu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Lastik almakla iyi etmişsiniz.Kış lastiğini taksaydınız telef olurdu söyliyim.Aynı hatayı ben yapmıştım kış lastiği 10 dereceden yüksek sıcaklıklarda aşınır.temmuz-ağustos ayında kullandım.eylülde lastik bitmişti.ve kışın hiç tutmadı karda buzda kızak gibi kaydım.hem kış lastiği aldım hemde mevsimlik[emoji3] kol gibi bi tecrübe oldu

Profilimizde olan ad ve soyadı kısmında düzenleme yapalım. Güzel forumlar dilerim .