Eski yaz lastikleri yerine daha iyi kış lastiği takmak

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de kışlıkları kullanın lastiklerin bu havada % 10 ömrünü yersiniz ama. 110 u geçmeyin derim virajlara ve frenleme lere dikkat edin kışlık lastikler oldukça yumuşayacak lardır .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıtı ne kadar etkiler sizce? Lastiklerim sıfır olmadığı için bi parça sertleşmiş olacağını tahmin ediyorum. Bu da kışlık özelliğini yitirmiş olabileceğini düşündürdü.

Ayrıca ömrü de bitebilir. Gözden çıkardım zaten :) Ama yolu idare etsin.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000km boyunca canınızı taşicaksınız lastiklerin ortalama ömrü 2 yıldı sanırım 2007 model lastik benim arabamdan 2 yaş küçük :D 600km gidip geldim lastikler kızgın demir gibi olmuştu. Allah korusun bi çakıl taşının üstünden geçseniz bile tehlike. 500 600 lira canınızdan önemli değildir uygun lastik arıyorsanız petlas da önerebilirim 2 aracımızda da petlas kullanıyoruz normal yol kullanımı için gayet yeterli

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
En azından uygun fiyatlı, bir takım temiz çıkma lastik alınabilir.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim bey uzun yola gidecekseniz bence kesinlikle yeni lastik alın. Çıkmayla falan uğraşmayın.

Sizin durumunuz takım elbise giyip terlikle dolaşmaya benziyor. Belli ki maddi durumunuz sıkışık fakat , bence orta sınıf bi takım lastik alıp taksitle ödersiniz.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumho ALIN ben memnunum ABS biraz erken devreye giriyor ama sonuçta Sıfır lastik

Sanırım Kumho Ecowing KH27 modelini alacağım. 4 Tanesi 500 TL gibi bişey tutuyor.

En azından uygun fiyatlı, bir takım temiz çıkma lastik alınabilir.

Çıkmalarda 300 den aşağı değil abi. O yüzden sıfır ondan daha mantıklı.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim bey uzun yola gidecekseniz bence kesinlikle yeni lastik alın. Çıkmayla falan uğraşmayın.

Sizin durumunuz takım elbise giyip terlikle dolaşmaya benziyor. Belli ki maddi durumunuz sıkışık fakat , bence orta sınıf bi takım lastik alıp taksitle ödersiniz.

Aslında durumun sıkışıklığından ziyade şurda 2 ay sonra kış lastikleri takılır bizim buralarda. Nasıl idare ederim diye düşünüyordum. Ama çok zorlamaya gerek yok sanırım.