eski opelim sohbetleri

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu siteye ilk üye olduğumda 2006 yılından bu yana cok güzel vakitler gecirdim gece yarılarına kadar forumda kalırdım ama nedense son iki aydan beri eski sohbet ortamı seviyesi düştü coğu usta arkadaslar küstürüldü :confused: eski tadı almıyorum anlamadım değişen neki?:cry:yani eski o samimi sıcak arkadaslıklar dostluklar yok artık...

Son düzenleme:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;Pardon küstürülmüş usta derken kimden bahsettiğinizi anlamadım????

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küstürülmüş derken sunu kastettim yine forumdalar ama eskisi kadar istekli değiller usta derkende alanında uzmanlaşmış kişilerin bilgilerine kafa tutulur oldu genel olarak bahsettim sahıs olarak değil benimki sitem oldu biraz eski günlerin özlemi..bence eskiden forumun daha bi hoş havası vardı insanın ayrılası gelmiyodu...

Son düzenleme:

azy74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben yeni katıldım ortama. umarım iyi olur hem ortam hem de yardım alabiliriz: :)

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu siteye ilk üye olduğumda 2006 yılından bu yana cok güzel vakitler gecirdim gece yarılarına kadar forumda kalırdım ama nedense son iki aydan beri eski sohbet ortamı seviyesi düştü coğu usta arkadaslar küstürüldü :confused: eski tadı almıyorum anlamadım değişen neki?:cry:yani eski o samimi sıcak arkadaslıklar dostluklar yok artık...

sizin kadar eski üye değilim, 1 senedir üyeyim bu foruma fakat dediklerinize harfiyen katılıyorum..

üye olmadan 2-3 ay öncesinden takip ediyordum forumu, üyelik kabul olmuyordu çünkü, sonra üye oldum.. ortam harika, hergün yeni birşey öğreniyordum.. birçok tabiri caizse yıllanmış üye, bilgilerini paylaşıyordu..

ancak dediğiniz gibi son 1-2 aydır forumun çehresi değişti.. bir nevi Opel paylaşım sitesi değil, eğlence sitesi oldu.. yönetim bunu değiştirmek için birçok farklı konu ve başlık açtı ama ben bununda etkili olacağını sanmıyorum..

eskiden araçlardan, etkinliklerden, yedek parça yada servislerden bahsederken, şuanda dizilerin "fun club" konuları popüler..

geçen gün bir üye, mesaj sayılarında azalma var, konuları okuyup geçmek yerine, birer cümle yazalım demişti... artık birçok üye bu hale geldi, ya tepkisini koymak için yada artık yazacak birşey bulamadıkları için her hangi bir varlık göstermiyorlar..

kendi adıma konuşayım; umarım ilk üye olduğum zamanlardaki gibi güzel konular konuşulur ve eski aktif üyeler forumda görülmeye başlanır...

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende eskiden siteye daha bir istekle girerdim,konuları merakla takip eder coguna da yorum yazardım.ama artık konularda beni çeken fazla birşey bulamıyorum, açılan konular,paylaşılan bilgiler hep sıradan...bu yüzden bende sitede önceki zamanlara göre daha az vakit geciriyorum.Belki de artık insanlar bu siteye fazla vakit ayırmıyorlar, eskiden sivastan,ankaradan ve istanbuldan aktif olarak sitede olan arkadaşlar vardı, artık onları göremiyoruz, belki de durgunluk bu yüzdendir

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede durgunluk olduğu kesin bende uzun zamandır girmiyorum siteye ama benimki sitenin yavaşlığından kaynaklanıyordu allahtan artık bu problem ortadan kalkmış gibi bundan sonra daha iyi olur inşallah herkesin aktif olması dileğiyle..

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Herhalde bu kadar insan bunu söylüsorsa yönetimin birşeyler yapması gerekir diye düşünüyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkan istifa diyecem banlanmam inş :D şaka bir yana sitedeki durgunlugun sebebi sitedeki yawaslık

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende eskiden siteye daha bir istekle girerdim,konuları merakla takip eder coguna da yorum yazardım.ama artık konularda beni çeken fazla birşey bulamıyorum, açılan konular,paylaşılan bilgiler hep sıradan...bu yüzden bende sitede önceki zamanlara göre daha az vakit geciriyorum.Belki de artık insanlar bu siteye fazla vakit ayırmıyorlar, eskiden sivastan,ankaradan ve istanbuldan aktif olarak sitede olan arkadaşlar vardı, artık onları göremiyoruz, belki de durgunluk bu yüzdendir
Aynen