Eski Opelci yeni Toyotacı:)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracın 98 model gli modeli gümüş gri rengi var tanıdığımda ilk sahibi ve hala satmadı biniyor...araçlar gerçekten çok sağlam...ve diri arabalardır...ALLAH kaza bela vermesin...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun sizde güle güle binersiniz inşallah..

cetin abi bu kasalara
efsane kasa denmesinin sebebi sanayi düşmanı sorunsuz sağlam araba olması:)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin.Efsane kasa harikadır, gidişi, konforu gayet iyidir.Sanayiye kolay kolay sokmaz adamı.Yakın arkadaşıma aynı xei kasa aldık farkedememiş, duyu bitmiş arabanın(radyatör delinmiş) o halde 110 km yol yapıp yanıma geldi neredeyse hiçbirşey olmadı, başka araba olsa pistonu fırlatmıştı kaputtan :D
aynen dediğinz gibi gidişi konforu iyi atak araba.modeline göre gercekten çok temiz diyebilirim:)

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Arabanız güzel duruyor.
Yıllardır bu kasa corollalardan almak istedim ama vectra denk geldi onu aldım ama hala yanımdan bu corollalardan geçince içim gider.

güle güle kullanın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın e 12 kasa var bizdede ama bu kasadan sonra corolla hakikaten bitmiş . sorunsuz arabadır arıza yapacak malzemesi yok zaten başınızı ağrıtmaz...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Arabanız güzel duruyor.
Yıllardır bu kasa corollalardan almak istedim ama vectra denk geldi onu aldım ama hala yanımdan bu corollalardan geçince içim gider.

güle güle kullanın
bende ilk olarak corolla bakmıştım ama vectra daha çekici gelmişti 1 bucuk sene sonra sattım her nekadar vectraya kıyasla donanımsız olsa da hep begeniyodum bu ae101 kasaları.gecenlerde vectramı sattım bunu aldım pişmanmısın ve ya cok cok buyuk farklar varmı derseniz hiç pişman değilim 114 hp gücünde bayağı atak bir arabaymış sürüş keyfi vectradan güzel ama gaza basınca koltuyapışma hissi aynı değil tavsiye ederim almak isterseniz güzel arabaymış gercekten :)
güle güle kullanın e 12 kasa var bizdede ama bu kasadan sonra corolla hakikaten bitmiş . sorunsuz arabadır arıza yapacak malzemesi yok zaten başınızı ağrıtmaz...
sizde güle güle kullanın e 12 kasalarda çok hoş arabalar ancak donanımlı oldugu için illlaki biryerinden sorun cıkartıyor elektronik aksam cok sonucta..ama ae101 kasa da donanım yok sürüş keyfi var sağlamlık var bir de tatlı bir durusu var bunlar bana yetiyor bu nedenle basım agrımayacak inşallah sağolun

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizde güle güle kullanın e 12 kasalarda çok hoş arabalar ancak donanımlı oldugu için illlaki biryerinden sorun cıkartıyor elektronik aksam cok sonucta..ama ae101 kasa da donanım yok sürüş keyfi var sağlamlık var bir de tatlı bir durusu var bunlar bana yetiyor bu nedenle basım agrımayacak inşallah sağolun

ne donanımı abi ya 8 airbag abs dijital klima 4 cam otomatik :D sol donanımı bu arabanın :) sorun e12'dede yok ama ae101 gibi ne yol tutuyor nede bişey yapıyor...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne donanımı abi ya 8 airbag abs dijital klima 4 cam otomatik :D sol donanımı bu arabanın :) sorun e12'dede yok ama ae101 gibi ne yol tutuyor nede bişey yapıyor...
daha ne olsun :) e12 hiç kullanmadım ama begendiğim bir kasa ve ne olursa olsun toyota sonucta

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugünde kapı kollarına beyaz folyo uygulaması yaptık taze taze fotoğraf çektim sizin önerebileceğiniz şu daha çok yakışırdı diyeceğiniz birşey varsa söyleyin lütfen..hertürlü eleştiriye açığız ::)

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehe abi seni burdada yakaladım :D maşallah kazasız belasız tekrardan :)