Eşim için araç tavsiyesi

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çok teşekkürler, getz
Içine sindi eşimin. Lpg olanından bir tanesini aradım. Yarın da ona bakacağız, hayırlısı olur inşallah :)
Benzinli olanından bizim site de vardı, gidip danistim sahibine, sağlam araba dedi, dizel de önceden kullanmış, memnun kalmış ama yapacağı km için değmez dedi :D, o yüzden gerek kalmadı teşekkürler abi
Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Sonunda lafıma geldin yani :) Getz bayanlar için ideal bir araç bence , en azından JAZZ dan iyidir (dipnot : trafikte gözlemlediğim kadarıyla , JAZZ kullanan bayanların %99 u sakar , tecrübesiz ve ayna kültüründen yoksun oluyorlar :sopa:)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazmayacaktım yorumu ancak yazayım yine de, Bence eşinize iri cüsseli mümkünse D sınıfı bir araç almalısınız, trafikte erkekler bile ufak araçlarla sıkıntı yaşarken bayanlara saç baş yoldurtur eminim ki bu araçlar, yol verilmez, sıkıştırılır v.s E bir de bayan olduğundan kolayca eli ayağına dolaşır sinirden. Bir kaç örneğimiz mevut olsa gerek, eşi kullansın diye vectra alan abilerimiz :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yazıyordum sildim...
eski kız arkadaşımın getz i vardı....fenerde 2 dallama tarafından sıkıştırdılar kız bahçe duvarına girdi...ve güvenilecek bir araba değil...
olumsuz olmamak için söylemek istemedim ama mert kardeşim diyince dayanamadım..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bizim hanım Vectra A'ya iyi alıştı, şimdi Astra veya Corsa almaya kalksam ufak der burun kıvırır :).