Ermenilerin Azerbaycan Türklerine Yapmis Oldugu Katliam

volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumsuz... bunlara diyecek aklıma hiç bişe gelmiyor ama sadece diger tarafta o olenler haklarını fazlasıyla alırlar inşallah

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz bunlara soykırım yapmamışızdır belli ama bazende diyorumm inş.bunları zamanında katletmişizdir diyee böyle düşünmek çok yanlış belki ama ermeniler ve rumlar herşeyi hak ediyor!

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin.. cennet mekan hepsi.

Son düzenleme:

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepimiz Azerbaycan Türkleriyiz!!!!

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erzurum ve civarında bulunupta sadece kayak,kar,kış,kafkas dilberleri vs.lerle ilgilenmekle kalmayıpta oraları az buçuk gezen insanlar burada yazılanlardan daha fazla öfkeye sahip olacak ve nefretleri gözlerinden fışıkıracaktır. Buna da emin olunuz. Ben bi şekilde 1-2 yer görme şansını yakaladım ve yazının başlığını görür görmez oralar aklıma geldi. İnsanın kanı donuyor derler ya o gün resmen kanım dondu nefes alamadığımı hissettim.

Ama benim asıl nefretim, ben bunları hissederken eş-dost-akraba vs.lerine iş, ihale, ucuz arsa, vb... derdine düşüp Memleketin hali nedir? nereye gidiyoruz? ne olacak sonumuz? demeyen kansızlara..

Maalesef ki atalarımızın; uğrunda kanını, canını, namusunu, malını, mülkünü esirgemediği,, bir daha evlatlarının-eşinin-anasının-babasının-kardeşlerinin yüzünü göremeyeceğini bilerek arkasına bakmadan gidip CANINI VEREN O BÜYÜK İNSANLARIN bizlere bıraktığı EN KUTSAL EMANET VATANIMIZI KORUYAMIYORUZ.. !

Allah sonumuzu hayır etsin...
Kusura bakmayın haddimi aşmışsam AF OLMAYA!

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunları okudukça,resimleri gördükçe insan insanlığından utanıyor
ALLAH insanı bunları yapsın diye yaratmamıştır mutlaka ve yapanlara da korkunç gazabını tattıracaktır sadece bu yorumu yapabiliyorum gerisi boğazımda düğümlü ne diyelim LANET OLSUN son kahramanları da,namzetleri de AMERİKALI KOVBOY BUSH efendi
din,dil,ırk farketmez insana zulmün tarifi,acıklaması,mazereti olamaz ..........

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunları okudukça,resimleri gördükçe insan insanlığından utanıyor
ALLAH insanı bunları yapsın diye yaratmamıştır mutlaka ve yapanlara da korkunç gazabını tattıracaktır sadece bu yorumu yapabiliyorum gerisi boğazımda düğümlü ne diyelim LANET OLSUN son kahramanları da,namzetleri de AMERİKALI KOVBOY BUSH efendi
din,dil,ırk farketmez insana zulmün tarifi,acıklaması,mazereti olamaz ..........

Aynen Katiliyorum. Ne yazik ki bu zulümler Dünyada su an bile devam ediyor, ve kimse sesini cikarmiyor. Orta Dogu deyim en basiti. Kimse sesini cikarmiyor. Katliam devam ediyor Dünyanin Gözü önünde.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yüzyılın başında bir plan kondu ortaya uygulanmaya başlandı Ermeniler , Rumlar , Fransız , İtalyan , Amerika ve ingilizler tarafından ne oldu tutmadı Türkiye Cumhuriyeri kuruldu aradan daha 70-80 sene geçti şimdide terör örgütü aracılığyla aynı plan tekrar ortaya konuldu aslına bakarsanız değilşen hiç bir şey yok.
Komplo teorisi diyebilirsiniz ama bu iş ilk haçlı seferlerinden bu güne kadar değişmedi ve değişmeyecek.
O zamanlar adı haçlı seferleriydi güya din adınaydı yüzyılın başında sömürgecilik ve ne demekse yeni dünya düzeniydi şimdide aynısı işte yeni dünya düzeni
değişen birşey yok ve olmayacakta biz halk olarak ve seçtiğimiz hükümetler olarak akıllanmadıkça değişmeyecek burda yanlış anlaşılmasın derdim siyaset değil ama Türkiye Cumhuriyeti kurulalıberi kaç devlet başkanımız masaya vurabilmiş hakkımızı savunabilmiş biz halk olarak hangimiz bişey yapabildik
En basiti Rusya yılıkdı Türk Cumhuriyetleri kuruldu ne yaptık yolunacak kaz görmedikmi kazıklamaya çalışmadık mı sonu ne oldu bak adamlar haklı olarak tam olmasa da döndüler sırtlarını
Valla uzun lafın kısası onların verdiği zarardan çok bir kendimiz kendimize zarar veriyoruz Türkiyede Türk Tarih Kurumu var ne iş yapar anlamış değilim Alacak bunları araştıracak ama nerrdeeee ??
Biz kendimiz kendi kültürümüze sahip çıkmıyoruz ki tarihimize sahip çıkalım
belki çok komik belkı çok sacma gelecek ama Honda Asımo diye robot yaptı dimi 2 -3 gun önce 1 kanalın anahaber bultenıne çıktı robot el sıktı sonrada eğilip japon selamı verdi o an dedimki ya bu adamlar robota bile kendi kültürlerini öğretiyo 50 sene sonra seri uretime geçip robot satmaya baslasalar 20 sene sonra dogacak nesil japon selamı verecek birbirine millet bunu düşünüyo
ama biz öyle değliz bu gün bitti yarına Allah kerim diyoruz ve herşeyi unutuyoruz Bu gün bu topraklarda yaşayıpta çanakkalede şehit vermemiş 1 Allahın kulu yoktur hepinizin kaçımızın haberi var kaçımız kalkıp gidiyoruz Çanakkaledeki şehitliğe bak elim oğlu taaa Avustralyadan Yenizalandadan gelıyor bızın 1 300-500 mılyonumuz yok şurdan şuraya gidecek yada anacak hatırlayacak haksızsam haksızsın deyin neyse konuyu dağıtmayım Allah rahmet eylesin Toprakları bol olsun

Son düzenleme: