Erkek Ol Erkek

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu Olay Tamamen Gercektir Bundan Bir Kaç Gün Once Bir Tv Kanalinda Yapılan Programda Cikmiştir.

Erkek ol erkek

Bir televizyon programına telefonla bağlanan 52 yaşındaki kadın ‘Ben yanıyorum ama o yapamıyor abicim, onda tık yok tık!’ dedi Programı izleyen şaşkına döndü n FLASH TV de geçtiğimiz günlerde yayınlanan Acı Hayat adlı programı izleyenler şaşkınlıktan adeta küçük dillerini yuttular! Çünkü programdaki diyaloglar, yenir yutulur cinsten değildi! Karısına ‘Eve dön’ diye yalvarıyor n STÜDYODA, programın sunucusu Yalçın Çakır ın konuğu, 57 yaşında, kendi halinde bir adam. Bulgaristan göçmeni karısı evi terk etmiş, Bulgaristan a gitmiş! Kadın telefonla programa bağlanıyor

Olmaz ki, böyle de söylenmez ki! n KADIN bunun üzerine açıyor ağzını, yumuyor gözünü! Kocasının kendisiyle cinsel ilişkiye giremediğini öne süren kadın, "Yapamıyor be abicim. Ben yanıyorum, istiyorum. Ama maalesef onda bir şey yok" diye adeta haykırıyor...

ADAM: Sen benim namusumsun. Seni çok seviyorum. Her şeyi affedeceğim, ne olur dön...
Y.Ç.: Bak abla, adam yalvarıyor. Niye bu adamı üzüyorsun, dön gel.

KADIN: Yalçın abi, ne kadar yalvarırsa, yalvarsın. Tedavi olmazsa dönmeyeceğim, dönmem...
Y.Ç.: Nesi var abla bu adamın?
KADIN: Yapamıyor be abicim, yapamıyor... Ben istiyorum, onda bir şey yok...

Y.Ç.: Ne yapamıyor ablacığım?
KADIN: (Bip sesi)... Anlasana be abicim, ben yanıyorum, ben istiyorum, onda bir şey yok.
ADAM: Sen benim namusumsun. Dön, her şeyi halledeceğim.

KADIN: Neyi halledeceksin be? Sen bir şey yapamazsın. Hem ben senin nereden namusun oluyorum? İnsan namusunu yapar be!..
Y.Ç.: Abla sen kaç yaşındasın?

KADIN: 52

Y.Ç.: Abla, 52 yaşında insan bu kadar önem verir mi bu işe be abla?..
KADIN: Yalçın Abi yoksa sen de bunun gibi misin? Bütün Türk erkekleri böyle be... Burada Bulgar erkekleri var, vallahi her gece yapıyorlar be...
Y.Ç.: Abla sen beni karıştırma... Burada konu sizsiniz... Bak adam yalvarıyor. Tedavi olacağım diyor, dön gel...
KADIN: Tedavi olsun gelirim. Bakarım, her gece yaparsa kalırım, yoksa dönerim. (Adam bu arada karısının dönmesi için yalvarmaya devam ediyor)
Y.Ç.: Abla sırf bu iş için adam terk edilmez, abla...

KADIN: (Bip sesi) ....meyen adamı ben ne yapayım be abicim? Boşanacağım. Bulurum ben beni yapacak bir adam...

Y.Ç.: Ya abla ne kadar önemliymiş bu iş senin için...

KADIN: Yoksa senin için önemli değil mi be abi?

Y.Ç.: Tabii tabii önemli ama daha önemli şeyler var. Hem bak sen 52 yaşındasın...
KADIN: Ne olmuş 52 yaşındaysam? Söylüyorum be abicim, ben yanıyorum. Ben istiyorum yaa... Ya beni her gün yapar ya da dönmem...
Y.Ç.: Yahu abla bu iş her gün her gün olur mu be? Bak bu adam da 57 yaşında.
KADIN: Ben bilmem... Her gün en az bir defa yapacak be abi. Yoksa dönmem. (Adam yana yakıla yalvarmaya devam eder)
KADIN: Boşuna yalvarma, tedavi ol... Gelip bakacağım, yapabilirsen kalırım. Yoksa dönerim. Ben, beni her gün yapacak erkek arıyorum...
kopx.gif
kopx.gif

Program bu minvalde yaklaşık 45 dakika sürüyor. Yalçın Çakır, programın sonunda “Vallahi de billahi de bu karakterler ve olay gerçektir. Bize başvuran kişiler arasından seçilmişlerdir. Hiçbir şey kurmaca değildir” diye açıklama yapıyor..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani yuh diyorum başka bişey demiyorum.Kadında neymiş abi öle yer o adamı yer :):):)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarları bozulmuş bunların zaten Flash tv de bi kaçıklık var reyting uğruna yapmadıkları pislik kalmıyo

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi biri forumda bayanlarda war desin bende bayanlar sex yapmıyomu diyim lütfen:D

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh artık diyorum, başka bir şey demiyorum, kadına bak be, bence kocasının yanına gelsede bu kadın sadece kocasıyla yetinmez söyleyeyim. Allah düşmanlarımı bile vermesin.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izledim bunu adam yalvarıyodu deşkaaa aşkım gel aşkım herşeyi yapıcaz diyodu.ama benim anlamadığım bu ülkenin kurumları neiş yapar?sağlıksız suyu şebekeye bağlarlar dsi nin sesi çıkmaz.kocası dağda terorist olan biri milletvekili adayı olur hatta milletvekili olur YSK nın gıkı çıkmaz.T.V programlarında rezalet diz boyu RTÜK ün sesi çıkmaz.Onların neye sesi çıkar???