Eps

badboyss35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhabalar benim sorunum arabamın yolda gidersen eps kapanması ve arıza vermesi hiçbir sorun yok gözüküyor fakat bunu uzun yolda ayda 2 kere yapıyor bununla ilgili basına gelen varmı veya öneriniz varmı

opeeeeel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerim opel servisine göster onlardan fikir edin benim basıma hiç gelmedi bole bişe

duzcelihasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
badboyss35' Alıntı:
Arkadaşlar Merhabalar benim sorunum arabamın yolda gidersen eps kapanması ve arıza vermesi hiçbir sorun yok gözüküyor fakat bunu uzun yolda ayda 2 kere yapıyor bununla ilgili basına gelen varmı veya öneriniz varmı
EPS (elektroHidrolik Servo direksiyon)+ (fren servosu) arkadaşım mutlaka bir yetkili servise baktıreman gerekiyor..çünkü herşey normal diyorsun ama ciddi bir soruna yol açabilir..çünkü bu ışıklar durup dururken yanmaz..direksiyonda sorun çıkabilir ve aynı zamanda fren le de alakalı diye biliyorum..çünkü elektrikli direksiyon ve yağ ile alakalı..bi baktır derim

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içine para düşmüştür sana servis yolu gözüküyor

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içine para düşmüştür sana servis yolu gözüküyor

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arıza kodunu söyleyeyimm p01508 olarak çıkacak direksiyon açı sensörüü arızası tamiratı yokk ama ben tesadüff olarak bitanee yapmıştımm sonrakiler olmadıı eps beyni veya açı sensörüü değieşcekk çok pahalıdır .

ÖZCAN AVCI

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ayni ariza şu anda bende yaşamaktayim. Eps beyni dediler gittik değiştirdik sorun halen devam ediyor. Eğer bu sorunu halledecek arkadaşlar varsa yardimlarini rica ediyorum.