Enkaz BBS'lendi...

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşım bnmde 9 ofset bbslerim varda 205 lastikler var opel astra g aracımda yaylanmalarda arka camurluk lastigin yanaklara sürtüyor 195 yapmayı düşünüyorum bi sıkıntı yok dimi hava kacırma falan sorun yaşadınmı hiç cevabını bekliyorum teşekkürler

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşım bnmde 9 ofset bbslerim varda 205 lastikler var opel astra g aracımda yaylanmalarda arka camurluk lastigin yanaklara sürtüyor 195 yapmayı düşünüyorum bi sıkıntı yok dimi hava kacırma falan sorun yaşadınmı hiç cevabını bekliyorum teşekkürler
Selam,sanırım siz bbs jant diye konu açmıştınız ve ben israrla 8 ofset takın demiştim iyi hatırlıyorum :)
9 ofsete ne lastik takarsanız takın sürtme yapıyor.opel kadett e taktim araya parmak bile girmiyordu tabi arka çamurluğu düz geliyor sizinki gibi oval değil.
Yanakları çok yemiyorsa sürttüğünde sorun yapma, bin gitsin abi.
Çok yiyorsa tek söyleyeceğim,Geçmiş olsun :)
Bende hata yaptım 9 ofset aldım,1400 liraya.daha 5 ay daha borç ödicem.
Lastikler hava kaçırmıyor fakat,lastik ofsetten dolayı çok açılıyor ve güvensiz oluyor.Hava kaçırma gibi biir sorun yaşamadım.Ama güvende vermedi.
Çok afedersin bi b.. a yaramadı benım jantlarım.Kadett e sığmadı bbs'leri sattım.Sormak istediğiniz başka bişey varsa yardımcı olurum.
Kolay gelsin...

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok o dediginiz kişi ben değilim o konuyuda gördüm orayada yorum yaptım yeni alıcak arkadaslara sıkıntı yaratmasın diye. sitede bi arkadasın arabası var enkaz diye 131 onun resimlerine baktım yanaklar şişkin duruyor 195 te. arastırmaya devam edicem inş kurtarır daha hevesini alamadık zaten jantlar suan satılık en kötü satılıcak zararınada olsa kısmet değilmiş deriz:) sürtme olayıda yanakları çiziyor ve hatta ip gibi lastigi soyuyor :( çukur tümsek korkusundan yolda yavas gidiyorum millet arkadan kaşındırıyor buna eminim bende cıkardım suan kenarda öyle duruyor:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enkaz 131 benimdi işte sattım kadett aldım :)
Biraz sık araba değişirim takip etmesi zordur :D

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sonradan farkettim zaten 131 sizinmiş sanırım nereye yorum yaptıgımı dikkat etmemişim kafa karısıklıgından bikac konuya yorum yapıp yardım istedimde :)

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205 lastikte 45 yanak bile kurtarır diyorlar ama o kadar masraf yaptım artık işi şansa bırakmak istemiyom 195 lastik düşünüyom. sen şimdi sıkıntı yapmadı diyorsun dimi

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide benim aracın orjinalleri 15 inc cd jantı 195 genişlk camurluktan bayagı içerde duruyor bide suan kamber var ya orjinal lastikler arkada kayboldu :D bayagı içerde duruyor ben kurtarırı artık diyorum kamber den dolayı

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman kurtarabilir 131 de yanağa sürtüyordu.
195 45 16 lastik arkalar 9 ofsetti. Lastiği taktığımızda zaten çamarluğa oturdu eve dönemedik. Lastikciden indik çarşıya, fırıncıdan odun rica ettik :D Odunu lastikle çamurluk arasına koyduk.2 kişi çevirdik yoldan bagaja oturttuk.İleri geri yaptık 3 5 kez çamurlukları içe katladık odun sayesinde.
O şekilde 3 kişiyle sorunsuz,4. kişiyle çok hafif sürtme yapıyordu:D