enjektörler bitti yolda kaldım..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moralim aşırı derecede bozuk arkadaşlar...benim aracımın meselesini beni tanıyanlar bilir...artık bunaldım bu araçtan...yaptırmadığım yeri kalamadı..bu aracı bunları yapıp böyle bana satanların ALLAH belasını versin diyorum dicek laf bulamıyorum...

bugun saat 14.00 sıralarında araçla seyir halinde giderken araç aşırı derecede teklemeye başladı ve kenarı çekip ustamı aradım oda stop edip bekle sonra çalıştır dedi bende öle yaptım ama çalışmadı...

neyse ustamı aradım araç bul çektirebiliyorsan çektir dedi bende komşumu aradım sağolsun geldi aracıyla aracı çekmek için...

asıl sorum şu aracı çekerken öndeki araç birden kalkıyordu ve halatın gerginliğini almadan kalkınca halat birden asılırdığı için benim araç birden zıplıyordu...arkadan kornaya ne kadar bastıysamda yok anlamadı uyum sağlayamadık 2 km kadar böyle çektik aracı...

sizce bir zararı olmuşmudur araca?hiç aracını çektiren oldumu olduysa fikir versinler..

sonuç olarak aracımın enjektörleri ölmüş...

bu yüzden aracı garaja çektim uzun bir dinlenmeye bıraktım...artık yürüyeceğiz...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araç boşta ise hiç bir halt olmaz istediği kadar o şekilde çeksin ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yok yaw sende o şase o kadar emanet değil ya... hiç bir halt olmaz. Tonlarca güç uygulanması gerek. Opeli her ne kadar sevmesem de şasesi sağlamdır.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen bu arabayı sat iyice soğudun ben bile okurken bıktım :(

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamir olmuyor mu enjektörler ???

Daha önce senin vectra yokmuydu... nerden bulaştın bu araca :(

tamir oluyor tamire bile 1000 tl istiyorlar...garantiside yok...vectram vardı hem km yükselmişti hemde yaşı gitmişti...passat daha iyi diye bunu aldık...herkez benim gibi herkez övüyor bu aracı ama benim başıma gelenler kimsenin başına gelmemiştir heralde...ama satan adamın düzenbaz sahtekar olduğunu bilemedik işte...