engelliye sağlanan ötv indirimi ile ilgili ??

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
onu bende biliyorum Savaş abi, o yüzden başta sordum zaten kardeşiniz için mi alıyorsunuz diye.
banannesi sakat bir tanıdık var, onun adına kendine araba alıyor, ben böyleleri için yazmıştım yukarıdaki mesajı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kanun hak verdiyse elden birşey gelmez, bu durum Allah ile kul arasındadır, bizim ortak fikrimiz haksızlık yaratan durumlar için hep aynıdır.

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunun cevabını vermiş olmama rağmen konu nerelere çekilmiş,anlam veremedim.iç rahatlığı olsun diye açıklama yapayım.abim ileri derecede şizofren, kendi işlerini ( yıkanmak dahil ) kendisi yapamayacak durumda..dolayısıyla tüm bakımını biz yapıyoruz ve rutin olarak 1,5 ayda bir Ankara'ya gidip Prof.Dr Erdal Işık tarafından özel muayene ediliyor.Bunun haricinde gerek görülürse orada kalıp terapi görüyor,Düzcede de sık sık hastanede ilaç yazdırılması için muayene olması gerekiyor.Aracı kendime almış aldığımı farzedelim, bütün bu işlemlere hep ben götürüyorum abimi..Sorarım size haksız kazançla mı almış oluyorum!!!!

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Bu durumu çıkar sağlanıyor diye eleştirmek bence yanlış, sizler hiç özürlü kişilerle birlikte yaşadınız mı? Öyle insanlar tanıdım ki özürlüye el bile sürmezler, onlara ufacık bir sevgi bile göstermezler. Özürlüleri biryerden bir yere aileleri götürüyorsa aile fertlerinin bu yasadan faydalanması son derece doğaldır. Bir aile ferdi özürlünün raporuyla arabayı alıp özürlüyü unutuyorsa bu durumu tartışmam bile.

Bu tür araba alma hakkı olan özürlüler araçları kendileri kullanamayacak kadar özürlü iseler aile içinden en fazla 3 kişinin ismini yetkililere bildirirler, özürlü aracını da bu üç kişiden başkası kullanamaz. Özürlü kişi aracı kullanabilecek durumda ise, H sınıfı özürlü ehliyeti alarak aracını kendisi kullanır.

Abi harikasın..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefa bu konu da sana söylenen bir laf olduğunu düşünmüyorum burada seni tenzi ediyorum bu durumdan faydalanıp araç alanlar olduğunu ve bu konu da rahatsızlıklarını dile getirmişler

verilmiş bir hakkınız varsa onu kullanmanızdan daha doğal bir durum olamaz inşallah abiniz en yakın zamn da sağlığına kavuşur

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi benim üzerime dönmemiş muhabbetin farkındayım ama ağır konuşan arkadaşlar da olmuş..konuyu ben açtığım için dokundu biraz, sözüm onlara..sağol arkadaşım,Allah razı olsun..

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Üzerine alınma sefa...Seninki zaruriyet...
Eleştiri yapan arkadaşlar'da özürlülerin hayatını kolaylaştırmak için tanınan bir hakkı,kendi cebi ve rahatı için kullananlara yapıyorlar...Vicdan meselesi...
ALLAH yardımcın olsun...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sefa burayı bir incele istersen, güzel bilgiler var

http://www.engelsizblog.com/

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
sefa bu konu da sana söylenen bir laf olduğunu düşünmüyorum burada seni tenzi ediyorum bu durumdan faydalanıp araç alanlar olduğunu ve bu konu da rahatsızlıklarını dile getirmişler

kesinlikle :good:

konu sahibiyle bir sıkıntımız yok, gerçekten arabaya ihtiyacı olduğunu mu yoksa bu durumdan faydalanmak mı istediğini sormuştum sadece. olay başka yerlere çekildi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle :good:

konu sahibiyle bir sıkıntımız yok, gerçekten arabaya ihtiyacı olduğunu mu yoksa bu durumdan faydalanmak mı istediğini sormuştum sadece. olay başka yerlere çekildi

çağrı önemli olan üslup bence, biraz daha açıklayıcı yazsaydın başta ben olmak üzere yanlış anlayan olmayacaktı..

canım kardeşim şöyle söylesene :p