Engelleri kaldıralım...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belkide birçoğunuz gibi dün gece hemen hemen saat 3' e kadar hayatımın en anlamlı programını kimi zaman gülerek kimi zamanda gözlerim yaşlı izledim..Toplanan bağışlar 4 milyon ytl gibi hatrı sayılır bir miktarı aştı,halkımız yine kenetlendi birbirine sımsıkı sarıldı..Ben öncelikle kendi adıma görüyor sandığım gözlerimin açılmasına ön ayak olan ve bu büyük projenin yaratıcısı Acun ILICALI'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Ve bu tür konularda birlik bütünlüğünü her zaman koruyan Yüce Türk soyundan olduğum için kendimle her zaman gurur duyuyorum ve duyacağım..

Tüm duyarlı arkadaşlarımızdan engelli kardeşlerimize maddi manevi desteklerini esirgememelerini diliyorum...

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: güzel düşüncelerinden dolayı seni tebrik ediyorum sevgili fatih kardeşim, ve tüm kalbimle sana katılıyorum, bazı değerleri kaybetmeden değerini bilebilmemiz lazım, sahip olduklarımızdan dolayı herzaman şükürlerimizi Sonsuz Kudrete göndermeliyiz, sevgili arkadaşlarıma bir önerim var evde sadece bir saat için gözlerimizi bağlayalım siyah bir bez ile ve işlerimizi sadece ve sadece bir saat için bu şekilde yapabilmeye çalışalım, bu bir saatlik bir uygulama bizim herşeye bakışımızı bir anda değiştirecek, lütfen deneyin, saygılarımla.

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşüncelerine Aynen Katiliyorum.. Ve Gururlaniyorum Gerçekten Harika Bir Geceydi Türk Halki Böyledir Işte... Ve Beni En çok Gururlandiran şehit Ailelerine Olan Bağişlarda Geçtiğimiz Günlerde... Ve Bu... Ikiside Beni çok Gururlandirdi...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
peki biz opel ailesi olarak ne yapabiliriz??

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belkide birçoğunuz gibi dün gece hemen hemen saat 3' e kadar hayatımın en anlamlı programını kimi zaman gülerek kimi zamanda gözlerim yaşlı izledim..Toplanan bağışlar 4 milyon ytl gibi hatrı sayılır bir miktarı aştı,halkımız yine kenetlendi birbirine sımsıkı sarıldı..Ben öncelikle kendi adıma görüyor sandığım gözlerimin açılmasına ön ayak olan ve bu büyük projenin yaratıcısı Acun ILICALI'ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Ve bu tür konularda birlik bütünlüğünü her zaman koruyan Yüce Türk soyundan olduğum için kendimle her zaman gurur duyuyorum ve duyacağım..

Tüm duyarlı arkadaşlarımızdan engelli kardeşlerimize maddi manevi desteklerini esirgememelerini diliyorum...
bravo Fatih duygularımıza tercüman olmussun bize söyleyecek kelam kalmamıs; Yüce Türk Milleti ne zorlukların üstesinden geldi ve herdaim gelecektir, ne yaparlarsa yapsınlar maneviyatımızı, benliğimizi, toplumsal duyarlılığımızı asla değiştiremez,asla yıkamazlar

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim de bir gün onlar gibi olmayacağımızın garantisini kim verebilir?elimizden geldiğince ailece mesajlarla derstek olmaya çalıştık..

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok duygulandım zaman zaman da gözlerim doldu.özürlü çoculkar,kardeşlerimizi ve büyüklerimizi tv programlarda veya dışarda görünce acayip oluyorum.ailece bizde katkıda bulunduk,keşke elimizden daha çok gelseydi de daha çok katkıda bulunsaydık.yalnız dikkatimi çekti katkıda bulunan hiç bir sanatçı göremedim şahsen utandım 24:00 ile 02:00'kadara bakabildim anca yada vardı da ben farketmedim.acun ılıcalıya sonsuz teşekkürler iyiki var.

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler kampanya gerçekten çok büyük ve koltuklarımızı kabartıyor,gurur veriyor.Opelim.net ailesi olarak herhangi bir çalışma yapabilirsek çok gusel olur.Bir Show TV çalışanı olan ben bu yardımlaşmaya aracı olabilirim.Neler yapabileceğimizi planlayabilirsek çok gusel fikirler çıkacağına inanıyorum.Sitedeki tüm üyelerinde oluşturacağımız kampanyamıza dahil olmasını diliyorum.Saygılar....

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.net olarak birşey yapılabileceğini pek sanmam..Genelde sitemizde siyasi tartışma,futbol kavgası yada üsttekinin göbek adından kendimize yabancı futbolcu isimleri bulalım oda olmadı senin isminin baş harfi benim soyadımın baş harfini döver gibi konular rağbet görür..Zaten burda site olarak birşeyler yapılması da gündemde değil..Yani en azından herkes kendi üstüne düşen sadece maddi değil manevi birşeyler yaparsa daha iyi olur..