EN YENİ VE ÇÖMEZ ÜYENİZ

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: EN YENİ VE ÇÖMEZ ÜYENİZ

deniz2003 link' Alıntı:
Hepinize tek tek çok teşekkür ederim arkadaşlar, inşallah hep beraber güzel günlere ve paylaşımlara diyelim.
Harun Hocam, Cosmo ile Sport arasında çok kaldım açıkçası ama Sport modeli bana hem fiyat açısından hem de özellikle direksiyonu ve koltukları bakımından daha iyi geldi, gerçi en çok AFL+ de aklım kaldı ama ne yapalım artık bir dahakine kısmet olursa. Ama sizlerden öğrendiğim ve gördüğüm kadarı ile yaptırmak istediğim şeyler var. Kapı içi ve aynı altı LED, Difüzör gibi.
Hatta dün ilk defa bir Astra'nın Flexi modunu gördüm canlı canlı o kırmızı göstergelere açıkçası içim gitti.
O iş öyle oluyor; Sport alıyorsunuz cosmonun AFL si aklınızda kalıyor, Cosmo alırsanız sportun direksiyonu ve koltukları. Deyim yerindeyse kötü yola düşmüşsünüz, yani araca yaptırmak istediğiniz şeyleri kastediyorum. Astra son derece üzerinde çalışma yapılabilecek, heliştirilebilecek, modifiye kaldıran bir araç Umarım çıkınınız sağlamdır, zira astra cilveleri ile sizi bir şekilde kandırıp o dokunuşları size yaptırır  011zaa

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
O iş öyle oluyor; Sport alıyorsunuz cosmonun AFL si aklınızda kalıyor, Cosmo alırsanız sportun direksiyonu ve koltukları. Deyim yerindeyse kötü yola düşmüşsünüz, yani araca yaptırmak istediğiniz şeyleri kastediyorum. Astra son derece üzerinde çalışma yapılabilecek, heliştirilebilecek, modifiye kaldıran bir araç Umarım çıkınınız sağlamdır, zira astra cilveleri ile sizi bir şekilde kandırıp o dokunuşları size yaptırır  011zaa

o sebepden dolayı action alacan kafana göre takılacan:))

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee