En sevmediğiniz Opel modeli ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben en çok Opel İnsignia'ya gıcık oluyorum, çünkü fiyatı pahalı olduğu için alamıyorum :). Ahmet haksız yere Vectra B yi yerlere paspas yapmış. Ya ben Pollyanna'yım ya da bendeki Vectra B çakma. Vectra B ile 10 senelik bir birlikteliğimiz var her günümüz mutlu bir şekilde geçiyor, tek kusuru İzmir'in sıcaklarından olsa gerek tavan boyasında güneş yanıkları oldu, onun haricinde yağına suyunu bakıyorum, bakımlarını zamanında yaptırıyorum o kadar. Ailemizde bir de 25 yaşında Vectra A var, onun da en büyük kusuru klimasız oluşu, onun haricinde sorun yaşamıyoruz.
Şimdiye kadar 4 Opel modeli araçlarımız oldu, en gıcığı Kadett B idi. Benden evvelki sahipleri araca çok kötü davrandıkları için ön takımını adam edene kadar çok uğraşmıştım. Rekord D ise halen hallerimdeki bir araba, 17 sene kullandım "sıfır" sorun yaşadım. Ben ülkemizde yaygın olarak kullanılan hiç bir Opel modeline kötü diyemem, zaten kötü araba olmaz, bakımsız araç olur. Görsel açıdan hangisi derseniz Admiralleri fazla beğenmiyorum.
Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali,zaten oraya gelen araçlarda ekseri bakım yapılamış hor kullanılmış veya masraf çıkınca satılan ve alanında mağdur olduğu araçlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:48 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:47 ----------

Agila'yı görür görmez aklıma Hyundai Atos geldi. Bugüne kadar gördüğüm en çirkin araba, bu nasıl bir arkadan görünüş ya :D

x0V7EZ.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:34 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:32 ----------

Senator B gerçekten çok asaletli araba ya, ben Volvo'ya benzetiyorum.

opel_senator-b-1987-1993_r4.jpg
artı OMEGA B
omega-b-2.jpg

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra,kadett c coupe,manta,omega dışındaki hiçbir opeli beğenmiyorum :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
tigra dan öte berbat bir arabası yok bence....
opel in yüz karası...

:) Eğer yeni kasa Tigra B yani üstü açık modellerinden bahsediyorsan bende pek sevmiyorum. Ama eski kasa Tigra A'lardan bahdediyorsan çok yanılıyorsun. Görüntü olarak hala 2014 arabalara taş çıkartacak bir yapıya sahip bakan bir daha bakıyor. Sadece zamanında belli başlı kişiler tarafından adı çıktığı için insanlar alaycı gözlerle bakıyor. Bence opelde Calibra ve Tigra'dan sonra dikkat çekici bir araba yok. Senin eline Tigra'yı verseydim üniversitelerin oralarda bir iki tur atsaydın hakkını yediğinin farkında olurdun :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:43 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:41 ----------

Bertone çirkin mi? İbrahim Tatlıses gibi beynimden vurulmuşa döndüm :D

Astra%20Bertone%20(44).jpg

Astra%20Bertone%20(48).jpg

Astra%20Bertone%20(19).jpg

Astra%20Bertone%20(33).jpg

Calibra'nın yarattığı derin boşluğu doldurmak için üretildi, görüntü olarak bence başarılı bir araç, tipini sevdiğim mükemmel duruyor, araç sahibini tanımam bilmem, gogula astra bertone yazınca çıktı :)

Mert bunlar güzel kardeş benim söylemek istediğim bunlar HB gibi bagaj tarafları kısa olan modelleri.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu bunu bırakında, tarihteki en güzel Opel bu olmuş bence..

MONZA!

e279VA.jpg

KnPW4M.jpg

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Astra GSi'nin G kasa olanlarını pek beğenmiyorum. Aile arabası gibi görünen spor araba mı olur allasen :D (stock hali, oynamaları saymam) :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevmiyorum arrrrakadaş tigra yı sevmiyorum,hele tigra a yı hiç sevmiyorum :D
kimse kusura bakmasın seeevmiyorumm....

üniversitenin önünde ben tigra yla tur atsam beni taşla zopayla düverler....

tigra a ?!?!?!^('9'(^^!=0)

Tigra ?!?!

araba alamaniya da sekreter purşesi amma burada >?!? çok fena :D:D:D

he bu zevk meselesi:..bu bertone u kim beğenmiyormuş mesela ?

sırf o resim yüzünden gider bertone alırım be...birde o arabanın tasarımı opele ait değil...

üninin önünden de bertone la geç geçeyim...
ama tigrayla bakkala gitmem....seeeeeevmiyorum seeeeevmiyooooorum ...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
sevmiyorum arrrrakadaş tigra yı sevmiyorum,hele tigra a yı hiç sevmiyorum :D
kimse kusura bakmasın seeevmiyorumm....

üniversitenin önünde ben tigra yla tur atsam beni taşla zopayla düverler....

tigra a ?!?!?!^('9'(^^!=0)

Tigra ?!?!

araba alamaniya da sekreter purşesi amma burada >?!? çok fena :D:D:D

he bu zevk meselesi:..bu bertone u kim beğenmiyormuş mesela ?

sırf o resim yüzünden gider bertone alırım be...birde o arabanın tasarımı opele ait değil...

üninin önünden de bertone la geç geçeyim...
ama tigrayla bakkala gitmem....seeeeeevmiyorum seeeeevmiyooooorum ...

Valla Caner hocam :D zevkler ve renkler tartışılmaz zaten tartışılıcak bir konuda kalmadı arabayı sattım :D. Ben açıkcası burda tek Tigra kullanıcısı olan Yiğit Ekim beyden bir tepki beklerdim arabasını seviyordu tepki göstermemesine şaşırdım demekki ona görede Tigra bir tutku değil ayağını yerden kesen bir araçmış. Ama benim gözümden ilk göz ağrım hiçbir zaman değişmez :) .Çok kahrımı çekti çook.