En iyi PİKAP hangisi?

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bilgin olsun Burdaki çoğu arabanın arka koltuklarına biraz boyutlu boyu kilosu yerinde insan sığamıyor bilgine. Ama ön tarafı çok geniş :D

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende seviyorum birçok arabayı ama her gördüğünüde almaya kalkılmazki :D

Şehir içinde (dar yerlerde) çok kullanmayacağım v.s diyorsan, satarken düşündüğün arçlara göre biraz daha geç ve belki biraz daha fazla zararla satmaya razı isen değme keyfine :D
navara mazot düşmanı
ranger ın motoru genel olarak sorunlu (mazda ile ikizler)
toyota nın 2.5 motoru yakıt olarak fena değildi ama yeni 3.0 ın navara dan az olacağını zannetmem
bence mitsubishi en ideali hem tüketim hem sağlamlık açısından
ayrıca www.gezenbilir.com dan fikir alabilirsin
Ahmete katılıyorum, bu tür sitelerdende bir bak ne dediklerine.

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum askerde kurtarıcı ıdım yolda kalan , kazalı askeri aracları alıyordum L200 den uzak dur askeriyenın dma(devrıye mudehala aracları) cogu ondandır bol bol debriyaj balatasından alıyordum zorlanmaya hıc gelmıyor aklında olsun ama ısuzu dmax cok guzeldı onalrdan arıza yapan pek yoktu bılırsınız nsaıl yollarda kullanıldıgını onlara dayanabılıyor yanı

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasa boşken arkasını savuruyo bu araçlar, sonuçta yük taşımak için tasarlanmış onu dikkatte almayı unutma abi..

mitsibushinin aklımda kalan tek kötü özelliği dönmek için direksiyonu epey bir çevirmek gerekiyo, yani ben zar zor toplamıştım bi kere dönerken, alışık olmayana kaza yaptırır, bence bu araçlar araba tadı vermez burak abi ama sen bilirsin :D ama illada alıcam diyosan , dayımın kullanmadığı pick up kalmamıştır.. ısuzu, nissan, falan filan aklına ne gelirse, en son mitsibushi aldı ve epeydir kullanıyo memnun

bizde mercedes vaneo vardı 1.7 cdi, görüntü olarak araba gibi olmasada acayip keyifliydi kullanması keyifliydi, ama bunlarda keyif bulamazsın bence

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isuzu D-Max'ta güzel bak, o aklıma gelmedi.
2009-isuzu-dmax22.jpg

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford da tip olarak daha amerikan truck ruhu var.O açıdan tercihim olurdu.Ardından yine tip olarak ve sağlamlığına güvenerek Hilux derdim.

Pickup Truck bambaşka bir ruh .Astra nın Opc si ile bile kıyas olmaz.Başka tatlar. Pickup dediğinde safkanı GMC truck ama imkan ve ülkemiz şartları :(