en güvenilir petrol istasyonu sizce hangisi?

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu önceden açılmıştı,önceden açılan konunun içine taşınsın!cevap:bp,opet iyiler...shell den alısan daha az km yapasın

tyuncu111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben petrol ofisinden aldım 50 tl lik benzin araba bi garib çalışmaya başladı meğer tankların kapak kenarlarından su sızmış adamlar araç sahiplerine karşılıksız aldıkları benzin kadar tekrar depolarını doldurdular bi petrol ofisi için + puan....:)

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlarım ,
Bende değişik tarihlerde değişik benzin istasyonlarından aldım. Yaklaşık 2 senedir Shellden alıyorum . Çok memnunum , belki gerçek belki psikolojik shellden aldığım benzin 95 oktan daha randımanlı gibi geldi , sanki diğer firmaların benzininin randımanı daha düşük gibi geliyor ve bereketi az gibi geliyor. Tabiiki benim şahsi görüşüm.

Saygılarımla

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
po dan alıyorum artık yerli sermaye:D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
PO'yu iyi diye bilirdim ama arkadaşın dizel Megane'ında yakıttan dolayı 8.000 liralık masraf çıktı. en son öğrendiğimde yetkililer gelip aracı inceleyecekti, ne yaptı bilmiyorum.

benzin deyince aklıma nedense ilk Shell geliyor. cococola, selpak gibi birşey oldu bende bu :)
ama sanırım kendi arabam olduğunda Opet'ten alırım.

*97 oktan kandırmaca :) 95 her türlü uygun, hem kullanım hem fiyat olarak.
97'yi TSI'cılar alsın, 140'lıkları 160'a çıkarıyor :D

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelik SHELL, bulamazsam OPET.

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
firmaya değil bence yakıt kalitesi istasyona göre seçilmeli.tabi Ürün Kalite Kontrolü yakıt depolrı temizliği gibi bir de istasyon sahibinin kişiliğine acaba katkı var mı yokmu.tabi ben bunları benzin tankeri kullanan bir arkadaşdan düymüştum