En büyük asker bizim asker:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bayramdı tatildi derken koskocaman 10 günü yedi bitirdi. Yakında dağıtım olur.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
148 :D
yürüüü beahh:D
iyi bayramlar kanka:D:D

lan!
benmi bot nöbeti tutayım poşet:D:D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olm seni benden başka seven yok len:D

ankaradaydım,malum koşturmaca vesilesiyle.
kusura bakma eeesker aga biraz unuttuk burayı.
du bakayım du bakayım.

şafak 136

anammmm

bitmiş lan:D

4 ay kalmış
vay kocum benim vay:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dağıtım oldumu ki? Cebi cevap vermiyor :), İzmir'e dönünce ailesinden irtibat bilgilerini alalım. Vay be bu arada şafak 100+İzmir olmuş.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olm Samet adamsın :) Diğer arkadaslar hepınıze cok cok tesekkurler sevgıler saygılar.
Kastamonudan bildiriyorum :)

Valla kısa dönem lan ne olacak tatıle gıdıyorsunuz fılan dıyenlere gelecekler yada dısarıdan bakanlar cokta ınanmasın. Gercı bende cok sans oldugu ıcın dustugum bolukte yenı yapılanma var. Basımızdakı komutanların hepsı jandarma komando ve dogudan gelmısler inim inim inletıyorlar valla. Dıger bolukler gölgede uyurken bızım boluk (270 kısı) kosu sınav mekık yatma surunme ıstıma vs kosturup duruyoruz. Bıryandan hosuma gıdıyor yatarak gecmıyor askerlık ama bazen gercekten bitkin düştügüm oluyor. Bu hafta cıft carsı verdıler cıktım nete gırdım yazayım dedım baslıgı gordum nasıl sevındım ınsan cok mutlu oluyor buradayken dısarıdan arkadaslarının akrabalarının ılgılenmesıne :) Allah hepınızden razı olsun.

Onumuzdekı hafta bugun dagıtıma gıdıyorum pazar gunu teslım olucam samsuna. bakalım neresı cıkacak ben ıl jandarmada kalacagımı sanıyordum ama dagıtım olacakmıs ıl ılce yada koy karakolları olabılırmıs. Köy olması olayı canımı sıktı mıllet rahat olur dıyor ama ben sehre yakın olmayı tercıh edıyorum. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Kastamonu ınanılmaz bıryer ıklım konusunda aynı gunde 4 ıklımı yasıyoruz. Sabah hava 4 dereceye kadar düştü geceyarısı falanda tabı böyle oldugu oldu bu ara hıssedılen 11-12 ama dusecekmıs. Öglenlerı gunes varken cok sıcak yaklasık hıssedılen 30 32 var.. Ilk haftadan herkes bu yuzden hasta oldu bende dahıl :) 3000 kısılık bır alay dusunun ve tek bır doktoru var, revıre gıdıp sırada uyuyup gerı donduk ılac bıle vermedıler lımon yıyerek hayatta kalmaya calıstık :) Şartlar zor, kazan arızalandı 20 gune yakın sıcak su yoktu koktuk kokustuk :) Soguk suda yıkanmaya calıstık kaynak suyu oldugu ıcın banyoda gundogdu marsı soyleyenmı ararsın cıglık atanmı :) Renklı bır ortam var... Şafak sayıyorum ama bıraktım fakat sanıyorum 130 131 gün cıvarı bırseyler kaldı. Hayırlısıyla bıtecek ınsallah, gıttıgımız yer ıyı olur umarım. Sivil hayatı ve ona daır herseyı ozledım. Ama hepsınden ote cok daha farklı cok daha buyuk bı ozlem var, adama cok koyan. Sevdıgını, ailenı ozlemek onlardan uzak olmak kadar koyan bır duygu daha yok. Alısmaya calısıyorum yatıyorum surunuyorum her turlu amelelıgıde yapıyoruz aklınıza gelen herseyı,herseye eyvallah dıyorsun cok sukur alısıyorsun ama ozlemek cok koyuyor...Cok farklı bır ortam 33-34 yasında koca koca adamların tuvalette kogusta gozyaslarına boguldugunu goruyorsun ... Daha neler neler. Ama gecıcek bılıyorum ve dönucem hayırlısıyla ınsallah :) Bayramınızı kutlayamadım hıcbırınızın, hepınızın bayramını en ıcten dıleklerımle kutluyorum, carsıya cıktıkca yazıcam (bayramda asker olup aılesınden sevdıklerınden uzakta olmak cok kotu bır duyguymus)Allah'a emanet olun sevıyorum hepınızı :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüzz yiiirmiiiiiii sekizzz

vay (spor gazetesi:D)

adama bak bee
kocum benim
aslan parçası:D
olm kilo vermeye incelmeye bak.gelince özlediğin herşeyi yiyip kilo alacaksın:D

askerim benim:Dkocum benim:D
hadi bakalım

kusura bakma lütfen,

biliyosun telaşemizi.koştur koştur internete bile giremedikk 2 haftadır.
sevdanın coook selamı var.

artık askerden gelince kayıtları izleyip slaytta kendini görürsün:D:D
asker çagrı olarak andık seni ankarada merak etme:D

Savaş abide ankarada işleri güçleri var.ondan yazamıyor sanırım

olm bu ankara bizi fena bozdu len:D

gel hadide eller havaya yapalım:D

kardeşim benim hadi bakalım.
eğitime devam!

benmi sürüneyim lan bu saatten sonra açtırma agzımı:D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Asker emmi ne işin var şehir merkezinde, git bir kasaba veya köy jandarma karakoluna rahat et, yumurta biriktir, döndüğünde sermayen hazır olur :). Kastamonu'nun iklimine iyi alış, Samsun Kastamonu'dan aşağı kalmaz.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
125 :D .
hayırlı teskereler.