Emniyet şeritlerine girerken düşünün

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni okuduğum bir haberi sizlerle pylaşmak istedim gerçi biz opelciler trafik kurallarına saygılı insanlarız ama genede aklınızda bulunsun

Karayolları İstanbul'da yeni bir uygulama başlattı. Emniyet şeritlerine giren araçlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin "Elektronik Denetleme Sistemi" tarafından görüntüleniyor. Sonra bu görüntüden aracın plakasına 108 YTL ceza yazılıyor ve araç sahibine gönderiliyor.

Siz siz olun yoğun trafikte emniyet şeridine girerken bir kez daha düşünün..

Bu uygulama şu an için büyük illerde olup tüm Türkiye geneline yayılacaktır.

Alıntıdır
Mynet Haber

Son düzenleme:

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
108 ytl çok az..Bana göre daha caydırıcı olması gerekiyor..Elbette her tür araba girebiliyor ama ben dikkat ediyorum lüx araçlar trafikte beklemektense emniyet şeridine girmeyi tercih ediyor...Nede olsa yiyeceği ceza 50-60 ytl dokunurmu adama...108 ytl de çok az bana göre...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yoğun trafikte beklerken emniyet şeridinden geçen sözüm ona uyanıkları hiç sevmem hatta elimden geliyosa ki çoğu zaman yaptığım bişeydir emniyet şeridinden giden uyanıkları engellemek için aracın bir kısmını emniyet şeridine doğru sokarım onlarda arkamda bekler dururlar :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok geç kalınmış bir uygulama ...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beter olsunlar o emniyet şeridine girenler

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer şeritler çoğu zaman o dingiller yüzünden tıkanıyo zaten

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir nusubet bin nasihatten iyidir derler ya işte bunlarda o cinsten. illa başlarına bişi gelecek ondan sonra anlayacaklar yaptıklarının kötü bişi olduğunu. Bence 108ytl az. adam corvet ile o şeride giriyor. 108 ytl dokunurmu ona. bascan 1000ytl ceza birgünde arabayı alcan altından. Ondan sonra sıkıysa geçsin.