emniyet kemeri uyarı lambası

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar ne yazıkkı oyle...ama peugeot bunu 2000 model arabaya bıle koymus opelın 2006 model arabasında ne yazıkkı yok

yucelozden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler. Maalesef yokmuş, renolarda bile var gerçekten çok ayıp Opel için. Yol bilgisayarı falan iyi de basit bir elk. devresini çok görmüşler demekki.

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Benim Omega'da bile yok, panelde ışık ikaz yeri var ama yandığını görmedim.
Kilit soketlerini inceledim hiçbir bağlantı yok

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benm bildiğim o ikaz lambası bazı tofaşlarda da var bu arada servise sordum astra g lerde ikaz lambası programlanamıyomuş

Son düzenleme:

utkucan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, bende de aynı sorun var. Aracım 99 model vectra gls 20i, acaba bende arızamı var yoksa normalde mi yok bu uyarı sistemi. Ben bakkala bile gitsem kemer takarım, bari takıyorum arabamda bunu farketsin dimi :)

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrayı yeni alacaklar bu özelliği sipariş edebiliyorlar tabi o zaman asgari 2-3 ay sonra opsiyon olarak kemer uyarısı olan bir aracınız oluyor , kim bu kadar süre kemer uyarısı için beklemeyi göze alır ve üste para öder bilmiyorum , Opel de terbiyesizlik diz boyu.

utkucan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet, bence de çok saçma bir durum. Şahsen ben de opele yakıştıramıyorum..

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kaç kişi emniyet kemerini kullanıyor sanki. çevrenize dikkat ederseniz görürsünüz %90 takmazlar. uyarı olsa ne olmasa ne. olanlar koltugun arkasından takıyolar.

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben GMun ceo'su olunca belli mesafeye kadar çekilmemiş emniyet kemerlerinde takılı olsalar bile uyarıyı kapattırmayacağım hem de öyle 2 dakika süreli değil sonsuza kadar ötecek 5 dakika sonra da motor devrini kısacak, belli hızı geçemiyeceksiniz:banned: , oldu mu? Bizim millet ancak böyle birşeyden anlar