Emniyet Kemeri Bağlantı Kilit yeri

ahmtmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ben opel astra 2001 GL modelinde yeni araç aldım kafama takılan bazı konular var forumda inceledim bu konuyla ilgili bişey bulamadım emiyer kemerinin bağlandığı yer (ismini bilmediğimden böle yazıyorum ) içeriye çekilmiş durumda başka modellere baktığımda gayet normal tam net anlaşılabilmesi için resmini çektim paylaşacağım normal haline nasıl getirtebilirim ?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
İçeriye çekilmiş derken. kırmızı butonlar mı içine çekiilmiş.
Kemer tokası tutuyor mu.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yok abi sanırım sanırım boyunun kısalıgından bahsediyor. koltugun içinde kalmıs yani sanırım zor takıyor emniyet kemerini o yuzden ama ben standart diye biliyorum onları

ahmtmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emliyet kemerin çalışmasında bir sıkıntı yok , benim takıntım Kemer bağlantı tokasının boyundan bahsediyorum içeriye girmiş durumda orjinallerinde böyle değil daha yukarıda haliyle kemeri takmak çok zor oluyor orjinal haline nasıl geri getirte bilirim...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Onda yükseklik ayarı yok bildiğim kadarı ile. neden girmiş ki.

7175_emniyet%20kemeri%20sol%20astra-g.jpg

Birartane extra toka tak istersen.
EMNIYET-KEMER-TOKASI-GRI-UNIVERSAL-YENI-TIP__47579745_0.jpg

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer tüpü daha önce patladıysa böyle olması normal.Yani kemerler artık aktif gergili degil anlamına geliyor bu.Aracı yeni aldıysanız kemerin içindeki sarı şeritler kesilmiş olabilir.Bu şekilde olduğunda kemer çalışır fakat aktif gergi çalışmaz.Eski tip kemerler gibi işlev görür.

ahmtmrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için tsk ederim .. Aracımı yeni aldım 3-4 ay önce sol ön köşede hafif bir kaza raporu var sanırım ondan dolayı olabilir yenisini alsam acaba maliyet neye patlar bana fiyat hakkında bilginiz varmı