emme manifoltu garantiden degişenler listesi

astek34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Murat
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

Lionheart link' Alıntı:
Umarım tekrarlanmaz. Bende en kısa zamanda servise gidip yeni yazılımı yükleteceğim. Bitsin artık bu kabus. :)

Bence hiç vakit kaybetmeyin,yoksa araba kullanımda zevk vermiyor. Umarım sizinde güncelleme ile sorununuz çözülür.Farkı göreceksiniz

orhan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar, benim de aracım 2012 1.4 t Henüz böyle bir sorunla karşılaşmadım fakat karşılaşmamak adına Bugün Opis Ankara ile görüşüp böyle bir yazılım olup olmadığını sordum cevapları olmadığı yönünde oldu. Manifold sorunu olduğu taktirde gaz kelebeğini temizleyip çözdüklerini söylediler. Başka bir servise danışmamı mı önerirsiniz? Garantinin bitmesine az kaldığı için endişelendim açıkçası sonrasında böyle bir şey olursa diye.

meerdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar merhaba aracım 2012 tsport 3 hafta once tamamen gezi zekalı bır servis olan bursa neskar özlüce servisine aracımı bıraktım.sağ olsun haiç ilgilen mediler sorumsuz kişiler aldıkları paralarda helal olmasın işallah.sorunum ise emme manifotun arız ışıyı kurum bağlamasıydı. garantısı bıtmış ama +1 yıl yıl uzatılmıs garantısı vardı sağ olsun işin ehli arkadaşlar garantıden onayı tam 3.5 hafta sonra haber verdiler vede garantının kapsamadığı yonundeymişte temizlik nede parça deyişimini kabullen mıyorlarmiş.aracımım +1 yıl garantisi var ne yapmam lazım ?

neron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emme manifold arızası için 1 hafta önce yeni yazılım yükletmiştim. Henüz sarı motor arıza ışığı yanmadı. Sanırım sorunu düzeltmişler.

Emme manifold sorunu için Türkiye Opel'e 2 ay kadar önce şikayette bulunmuştum. Bu sorunu bildiklerini ve yeni yazılım için Almanya'da çalışma yapıldığını söylemişlerdi.

1 Hafta önce yeni yazılım çıktı. Servisten çağırdılar ve yeni yazılım yüklendi.

Bir haftadır herhangibir sorun yok.

Not:
Henüz bu sorunla karşılaşmamış Astra J 1.4 Turbo kullanıcılarının bu yeni yazılımı yükletmelerini tavsiye ederim.
okkk

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neron link' Alıntı:
Emme manifold arızası için 1 hafta önce yeni yazılım yükletmiştim. Henüz sarı motor arıza ışığı yanmadı. Sanırım sorunu düzeltmişler.

Emme manifold sorunu için Türkiye Opel'e 2 ay kadar önce şikayette bulunmuştum. Bu sorunu bildiklerini ve yeni yazılım için Almanya'da çalışma yapıldığını söylemişlerdi.

Not:
Henüz bu sorunla karşılaşmamış Astra J 1.4 Turbo kullanıcılarının bu yeni yazılımı yükletmelerini tavsiye ederim.
okkk
Gecmis olsun sorunun cozuldugune sevindim.
Motor şasi numarasindan guncelleme cikmiyorsa yazilim atilmiyor malesef.

meerdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neron link' Alıntı:

Not:
okkk
eyvallah servisle itibata geçicem hemen ama bu adamların dunyadan haberleri yok inanın.bır arıza ışıyın tesbiti vede garantiden sonuç için 3 hafta beklenirmi bursada tekel olmuş neskar atını oynatıyolar.hem fiyat hem isşilik beş para etmez.acaba sizin hangi servis artık bende aracı oraya götürrüm belki.ayrıza sizinde aracınız garantilimiydi

neron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meerdogan

Aracım Astra J 1.4 T Sport Active Select 2012 model. Garantisi devam ediyor.

Bir kez manifold değişmişti. Benim için artık kronikleşmişti. Arıza ışığı sürekli yanıyordu.

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir hafta once guncelleme yaptirmistim ama ariza isigi yeniden yandi:(

Lionheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

earnhardtt link' Alıntı:
Bir hafta once guncelleme yaptirmistim ama ariza isigi yeniden yandi:(

Kötü haber bu. Bende yarın sabah güncelleme yaptırmak için Opel ATM den randevu aldım.
Siz güncellemeyi nerede yaptırdınız? En son sürüm sanırım 10-12 gün önce gelmişti. Sizin araca yüklenen bu muydu?

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben yazılım olup olmadığını sormadım, onun yerine özel serviste boğaz kelebeği sökülmeden sprey ile temizlettim. 2 haftadır arıza ışığı yanmıyor ve gaz tepkileri inanılmaz derecede arttı. kelebeği temizletmenizi tavsiye ederim.