Elektronik Park (El) Freni İnmiyor

mcanpolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Elektronik Park frenini indiremiyorum. Çekerken hiç bir sorun yok ama düğmeye basilmiyor. Bir şey engelliyor gibi. D ye alıp gaz veriyorum o şekilde kendiliğinden devreden çıkıyor. Bu şekilde kullanmak zarar verir mi, onu da bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Mutluhan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Arasına bozuk para kaçmış olabilirmi başıma geldi ordan biliyorum. Fiziksel olarak düğmenin inmesini engelleyecek herhangi bir donanım yada parça bulunmuyor. Gözle dikkatli şekilde kontrol etmekte fayda var.

mcanpolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Mutluhan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Arasına bozuk para kaçmış olabilirmi başıma geldi ordan biliyorum. Fiziksel olarak düğmenin inmesini engelleyecek herhangi bir donanım yada parça bulunmuyor. Gözle dikkatli şekilde kontrol etmekte fayda var.

Aradan bakınca dugmenin altında plaka gibi düz bir şey var. Öncesinde dikkat etmediğim için o şekilde miydi emin değilim. Bozuk para gibi bir cisim yok ama.

Dugmenin arasından sivri bir cisimle kurcalamayi düşündüm, engelliyor mu bahsettiğim parça diye. Cesaret edemedim ama.

Hoşbuldum bu arada, teşekkürler.

mcanpolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kurcaladim biraz dediğiniz gibi bozuk para çıktı. Teşekkür ediyorum.