Elektronik Gösterge Arızası

yunusemretosyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2014 j kasa 1.6 astra sahibiyim daha önce karşılaşmış olan arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum aracımda elektronik gösterge arızası alıyorum servis hava yastığı servis hırsızlığı önleme sistemi gibi yetkili servis akü kaynaklı deyip aküyü değiştirdi sorun düzelmedi daha sonra akü dinamosundan kaynaklanıyor dediler onuda değiştik bir süre vermedi ama şimdi aynı hatayı tekrar almaktayım araç hareket halindeyken bütün göstergelerin ışık’ları yanıp sönüyor kendiliğinden kapanıyor daha önce karşılaşan arkadaşlar varsa yorum yaparsanız sevinirim iyi günler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Peki bu durum oluştuğunda "akü koruma modu" benzeri bir uyarı alıyormusunuz ? Ayrıca aracınız sabah çalıştırma sırasında hemen alıyormu yoksa güçsüz şekildemi marş basıyor ?

yunusemretosyalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk hocam aküyle ilgili herhangi bir uyarı almıyorum yada arabayı çalıştırırken sorun da yaşamıyorum sadece hareket halindeyken göstergeler görseldeki gibi oluyor araç kapalı gibi göstergede herşey sönüyor ama ben kullanıyorum sonra geri geliyor daha önce bunla karşılaşan var mı merak ediyorumCEC66FE4-E537-4C67-8FD0-EBCD8AA105EA.png

volkan_m_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2014 j kasa 1.6 astra sahibiyim daha önce karşılaşmış olan arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum aracımda elektronik gösterge arızası alıyorum servis hava yastığı servis hırsızlığı önleme sistemi gibi yetkili servis akü kaynaklı deyip aküyü değiştirdi sorun düzelmedi daha sonra akü dinamosundan kaynaklanıyor dediler onuda değiştik bir süre vermedi ama şimdi aynı hatayı tekrar almaktayım araç hareket halindeyken bütün göstergelerin ışık’ları yanıp sönüyor kendiliğinden kapanıyor daha önce karşılaşan arkadaşlar varsa yorum yaparsanız sevinirim iyi günler

volkan_m_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm. Aynı sıkıntıyı kendi aracımda yaşıyorum şuan siz çözüm bula bilmişmiydiniz yardımcı olursanız çok sevinirim