el yapimi emme manifoltu

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdekine benzer bi emme manifoltu lazim, bunu kim yapabilir ? yada hazirda yapan biri varmi ?

bunda dikkat edilmesi gereken, mantzel tarafindan hazir üretilmis emme manifoltunun yerine kullanilicak. asagidaki linkte manifoltun nasil baglandigi var ve manifoltu yaparken, baglanmasi gereken ufak borular ve eklere dikkat edilmesidir.

parca yollanmadan önce x16xe(L) 1600 cc mottora baglanicak ve ölcülerin dogru oldugu kontrol edilicek.

bu parca almanya ya yolanicak,bana malliyeti ne kadar olur? ise yaramsi halinde bu parcadan daha fazla isticem.

gercekten ilgilenen ve yapabilecek ( yaptirabilecek ) arkadaslar ilgilenirse bosa kürek cekmemis oluruz.

http://www.corsa-novatuning.nl/nl/Tuning1416B.htm

aaaaaaaaqk3.jpg

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şekide yapan çok gördüm mantık sonucta aynı hatta bunda iç hacim daha pürüzsüz ve geniş olabiliyor ama snuc itibari ile yapan kişiler çok emek vermeli ve işçilik süper olmalı.
bence özel yaptıracaksan tek bi tane için olacağından pahalı olacaktır.
bunun yerine mantzel kalıpan dökülmüş ama aynı işi gören parçalarda bulunuyorki benim aracımdakini 220 ytl ye aldım.
zaten 300 den fazla istiyende iyi niyetli değildir.
Sonucta sen almanyadasın ve bu parcadan bildiğim kadarı ile orda yığınla olması lazım.
araştırılırsa Türkiye de döküm replicaları bulunabilir.

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu şekide yapan çok gördüm mantık sonucta aynı hatta bunda iç hacim daha pürüzsüz ve geniş olabiliyor ama snuc itibari ile yapan kişiler çok emek vermeli ve işçilik süper olmalı.
bence özel yaptıracaksan tek bi tane için olacağından pahalı olacaktır.
bunun yerine mantzel kalıpan dökülmüş ama aynı işi gören parçalarda bulunuyorki benim aracımdakini 220 ytl ye aldım.
zaten 300 den fazla istiyende iyi niyetli değildir.
Sonucta sen almanyadasın ve bu parcadan bildiğim kadarı ile orda yığınla olması lazım.
araştırılırsa Türkiye de döküm replicaları bulunabilir.

haklisin almanyada bu parcayi hemen yarin alip takarsin. ama fiyati ne olur o bilinmez.

ikinci elini bulmak gene zor, takan zaten cikarmiyom. cikaranda ebay de veriyor, ve cok rabbet gördügü icin fiyatta ucuk oluyor.

örnegin
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290207504556

satilmasina 6 gun olmasina ramen fiyat coktan 200 euro ya yaklasmis.:( rahat 300 euro un üzerie cikicak gibi geliyor.

bana bunun aynisini yapan biri olursa , hem kendim alip takicam hemde saticam. o yüzden devamini isteyebilirim.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana yaptırabilirim ama aslında ama bi arastırma yapmam gerekli eğer bana aracının bütün bilgilerini yollar isen ve bekleme sansın varsa bir süre yapılmaması için sebep yok .

beratbulbul@yahoo.co.uk msn adresim burdan konusabiliriz.

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et