el freni sıklığı böyle ayarlanabiliyormu?

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıntıdır;
ben aldıımdada elfreni tutmuyodu ama sıktım şimdi tutuyo.. :) bide vitesteyken kaydırması olayı sanırım baskıbalatanın yeni olmasında.. zamanla aşındıkca düzelicektir.. elfreni sıktım diorum ama sizde yapıcaksanız en fazla 3 tıkta tutmalı daha tek tıkta tutsun falan die uğraşmayın balatalar kampanaya çok yapışıcaa için arabanıza zarar werebilirsiniz.. nası sıkıcam dersen... elfreninin altındaki kaplamayı hafifce yanlardan tutup çekin çıkartın zaten tırnaklı o hemen gelicektir.. orda solda bi civata war onu saat yönünde sıkmanız elfreninizin daha erken tutmasını sağlar.. ama dediim gibi en fazla 3 tık daha fazlası kanpanaya zarar werir. biide bu işlemi yaparken elfreniniz çekili olmasın :D hadi kolay gele...

ben gıcığım bu corsa c nin el frenine. tutmuyor adam gibi, gacır gucur ses. servis normal dedi ama bana öyle gelmiyor zira d kasa var bi de, onda böyle bi sorun yok. yukardaki alıntıda anlattığı şekilde yapılabiliyormu bu olay?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıntıdır;
ben aldıımdada elfreni tutmuyodu ama sıktım şimdi tutuyo.. :) bide vitesteyken kaydırması olayı sanırım baskıbalatanın yeni olmasında.. zamanla aşındıkca düzelicektir.. elfreni sıktım diorum ama sizde yapıcaksanız en fazla 3 tıkta tutmalı daha tek tıkta tutsun falan die uğraşmayın balatalar kampanaya çok yapışıcaa için arabanıza zarar werebilirsiniz.. nası sıkıcam dersen... elfreninin altındaki kaplamayı hafifce yanlardan tutup çekin çıkartın zaten tırnaklı o hemen gelicektir.. orda solda bi civata war onu saat yönünde sıkmanız elfreninizin daha erken tutmasını sağlar.. ama dediim gibi en fazla 3 tık daha fazlası kanpanaya zarar werir. biide bu işlemi yaparken elfreniniz çekili olmasın :D hadi kolay gele...

ben gıcığım bu corsa c nin el frenine. tutmuyor adam gibi, gacır gucur ses. servis normal dedi ama bana öyle gelmiyor zira d kasa var bi de, onda böyle bi sorun yok. yukardaki alıntıda anlattığı şekilde yapılabiliyormu bu olay?
arka balataları kampana sıstem olan arkadaşlar el ferenın ayarıyla oynamayın. el ferenın ayarı en gevsek sekıle alınıp dırek balatalardan ayarlanır ve ayar sonra tabanacadan yapılırç kural budur

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklı :D:D:D

parası olup diskli frenli arabası olanlar orcinus gibi yapsın...:)

:D ben yapmadım coşkun. alıntı o. arka kampana olan arabalardan daha az vergi alınması lazım zaten.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diskli arabalarda da içerde ayrı el freni balatası yok mu?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diskli arabalarda da içerde ayrı el freni balatası yok mu?
vectra b de öyle ama zafıra değişik. benım bıldıgım opel mercedes bmw de var ıkı balata. baskalarında varsada görmedım ama wv arkası dısk olanlar aynı balatayı kullanır

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 tıkı bırak 6 tıktan sonra tutuyo arkalar disc 94 model içerden ayarlayabilirmiyimki