Eksantrik sensörü

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başımdan bi olay gecti burda paylaşiyim işine yarayan ola bilir corsa c 1.4 aracımın lpg sinyalini bobinden almışlardı bobin hassas olduğu için eksantirik sensörüne aldım sinyali bayram tatilinde adanaya gittim geldim 2 bin küsür km yol yaptum dönüş yolunda arac birden teklemeye başladı neyse benzinle gecerek bi şekilde istanbula ulaştım direk ustaya geldimparca delphi markayla değişti gene eksantirik sinyali yanlış hatası vermeye devam ediyor bu sefer beyinden dendi beyini söküp beyinciye gittim beyincide bişey yok ama beyinin işlemcisine zarar vermiş ola bilir dedi başladım beyin arama bu sefer sıfırları 1900 2000 tl civarında cıkmalarda hurdacıların insafına kalmış tısdan sensör ölçümlerini yaptım herşey normal ustadan facet marka sensör istedim taktım oldu sıfır delphi marka aldığım sensör bozukmuş peşine düşmesem beyin değişicekti üstüne sorunum çözülmiycekti delphinin piyasada cok çakması çıkmış özellikle bobinlerde burdan şunu anladım ki lpg sensörü bozuyor bu olaydan sonra atikerin rpm devir sabitleyici modülünü aldım arabadan değilde modülden alıyor sinyali artık.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi