Ekrandaki Hata yazıları

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Aracım 2000 model 20.16v Cdx
Aracım 2 tane ekranda yazı çıkıyor bunlar;

Aracım 2000 model 01.01.1997 yazıyor tuşlara basıyom düzeltemiyom bu 2000 model olduğu halde 1997 yi gösteriyor

Birde kararsız arıza ışığı yanıyor kendisi sönüyor nedense aracım da gözle görülcek hiçbir arıza yok
(Debriyaj set değişecek kaçırıyor ondan olabilir midir.)
(plakalık ışığı ve sol arka kapı ışığım ya patlak yada yanmıyor onların arızası olabilir mi ışık arızası )
(Tüm forum bireylerinin kurban bayramı Mübarek olsun )

Son düzenleme:

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
low beam hatasıxenon kısa far ampüllrinizin ömrünü tamamlamak üzere olduğunu gösteriyor,iki adet d2s ampül alıp kısa far ampüllerini değiştirin , 1997 olayı için ise yol bilgisayarını tech 2 cihazı ile yeniden programlatmayı deneyin,kod endeksini 007, yakıt birimi, 100km/lt,dili de ingilizce olarak yeniden yüklettirin...

kardesler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde low beam hatasi veriyor hepsi buradan 2 adet aldim suan kargoda 4300k markasi modacar kargodahil 75 tl bakail nasil olacak.

Jim-Bertone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Breaklight Check Uyarısı her araca binişimde bana da veriyor. Servise Götürdüm Bu uyarının kontrol amaçlı oLduğunu söylediler. Aracı ilk çalıştırdığımda bu uyarıyı hep vericeğini hareket etmeden frene bastiğımda uyarının kalkması gerektiğini söylediler. Hakkatende öyle oldu servisten sonra aracı çalıştırdığımda hareket etmeden frene basıyorum yazı direk gidiyor. eğer bastığımda sönmezse sorun var demek miş .. bana söylenen bu...