ekran ve ses sorunu

Arifhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,
Bazen gaza veya frene basildiginda ekran isigi azalip artabiliyor bir de muzik sesi frene basildiginda azalabiliyo..bunlarla karsilasan var mi? Yeni araba olmasiyla alakali olabilir mi? Suan arac 1200 km de

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ekran ve ses sorunu

öncelikle hoşgeldiniz aramıza
bu problemi ilk defa duyuyorum, bence aracın yeni olması ile ilgili değil
bir temassızlık ya da aku problemi olabilir
bence servise gösterin aracınızı

Arifhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hosbulduk, siz de saolun cabucak cevap yazdiginiz icin
Bence olan vardir yahu,servisle felan ugrasmayip burdan hallediyim diyorum..serviste saolsunlar arabaya esek muamelesi yapiyolar (ankara -reis oto dan bahsediyorum)  31agryyy - neyse yardimci olabilirseniz sevinirim  angelll

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

hiç karşılaşmadım böyle birşeyle..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk kez duyuyorum, aracın elektrik üretme konusunda bir sıkıntısı olduğu kesin, servislerden şikayetciyseniz yanınızda büyüğünüz varken gidin; ne yazık ki servislerimizde yaşlı kimselere daha fazla saygı gösteriliyor.

Sizin durumunuza düştüğümde gerçekleri kabul edip annemle gittiğim bile olurdu; kendisi bol ödüllü bir edebiyat hocası ve yazardır, hatasını kabul etmemekte ısrarlı kurumları etkileyici hitabet yeteneği ve olanaklarıyla dize getirirdi anında :)

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görüntü ışığına bişey diyemem ama ses ayarlarında aracın süratine bağlı bir ayar var araç hızlandıkca sesde artıyor firen yapıp yavaşlayınca sesde azalıyor tabi bütün araçlarda varmı bilmiyorum bende cd 500 var onda var ama hiç çalıştırmadım

Arifhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hmm..kimse karsilasmadiysa servise goturmek lazim..buyukle gitmekle pek alakasi yok be ustad..butun arabalara o sekilde muamele ediyolar sonucta kimse gormuyo adamin hic umru da bile degil malesef..ama diger bicok konuda haklisin anneler cok etkin olyor  dft012  ..tesekkurler cevaplar icin vesselam

Arifhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eywallah.. acaba arabanin farlarinin yanip sonmesiyle ic aydinlatmanin siddetinin degismesine tanik olan olmadi mi hic?!