Ekonomi devi renault 1,5 dcı : )))

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yapmayın allah aşkına 200km hava yastıgı acılcak kazada ama 200 km altında acılmıcak dıye durum yok senıcker yuksek araba askerde yol emnıyet yaparken 2 kere senıc kazasına rastladım hep vıraşlı yolların kotu oluşu ve vırajlı olusundan arac yuksek savruluyor oldurmeyen allah öldurmez orası kader
ozaman sıze bı örnek verıyım 160 km opel combo en fullu 3 kışıler arkada amcaoglu oturuyodu takla attılar arka kapıdan savruldu yola dustu vefat ettı comboda onde oturanlar kemer takmadıgı halde bırsey olmadı artık kader gunun bıtmışşse yapıcak hıc bırsey yok ısterse 30 40 hava yastıgı koy gıden gerı gelmıyor malesef :(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her kaza kendine özgü sonuçlanabiilir, eger elinizde kaza görüntüleri vb gibi gerçekçi bir bilgi kaynağı yoksa, kazadan yola çıkarak aracın güvenliği hakkında yorum yapmak çok da doğru olmaz

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
adamlar boşuna demıyor konusmuyor hız kurallarına uyucan kemerını takıcan hava yastıgı var dıye abanmıcan gaza 2+2-4
yasak olmasa ben sıze en ıce ayrıntısına kadar fotolarımda telıf haklarından dolayı resımleyemıyorum