eibach 50 mm yay

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende var Eibach 50mm
18 jantlarla birlikte konfor ciddi anlamda azalıyor.Jant almadan önce 1-2 ay kadar orj jant lastiklerimle kullandım, o şekildeyken rahattım fazla sert gelmiyodu bana.
Aracını gün içinde çok ve çukurlara dikkat etmeden kullanıyorsan sat hemen.Sorun yaşarsın yoksa.

eros61ts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende var Eibach 50mm
18 jantlarla birlikte konfor ciddi anlamda azalıyor.Jant almadan önce 1-2 ay kadar orj jant lastiklerimle kullandım, o şekildeyken rahattım fazla sert gelmiyodu bana.
Aracını gün içinde çok ve çukurlara dikkat etmeden kullanıyorsan sat hemen.Sorun yaşarsın yoksa.

Sat derken,ben arabanın yuksek halınden memnun olmadığım için yay konusunda bılgı almak istıyorum.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sat derken,ben arabanın yuksek halınden memnun olmadığım için yay konusunda bılgı almak istıyorum.

Yanlış anlama sat derken 50mm'lik yaylarından bahsediyorum, yukarda söylediğim kullanma tarzını baz alırsak.

eros61ts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) yanlış anlama yok .
Yaylar başkasında ,alıyımmı almıyımmı teredüdütünde kaldım .

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi akşamı Merter Mc Donalds'da buluşucaz, dilersen gelip bakabilirsin.soru işareti kalmamış olur aklında.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
5cm eibach yay kullanıyorum astra h ta orjinal amortisörler ile konfor denen şey yok oluyor haberin olsun bide ön takım yürüyen aksamda arızalar açıyor bunuda bil bu arızalar orjinal jantım varken mevcuttu 1-2 aydır 18' jant + 5cm eibach larla kullanıyorum aracımdaki konfor aynı doğan şahin konforu hiç bir fark kalmadı kullanmaktan zevkte almıyorum açıkcası langur lungur allaha emanet

semtuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 cm lıkte amrtisörlere hic bır sey olmaz (tabi dağ da taş ta kullanmazsan)
100 lıra ıkıncı el cok uygun eicbach icin
bence al
3 cm lik yeteri kadar dusurmez dıye dusunuyorum

Son düzenleme:

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yay konusunda tecrübem baya var bana inan ben 3.5luk taktırdım benzinli yayı çıktı 4.gün sonunda aracımın önu sümüklü böcek gibi yere yapıştı amortisörlerden tok tok ses geldi söktürüp 3.5luk dizel yay aldım onlarıda 2 hafta falan kullandım dikkat etmezsen yani benim gibi :D ön takımından sesler yükselmeye başlayacaktır hemde aracın konforu kötüleşiyor hemde sallanmaya zıplamaya başlıyosun. eğerki aracımı indiricem illaki dersen benim sana tavsiyem spor amortisör ve spor YAY almanı öneririm spor amortisörsüz yay tavsiye etmem