Ehliyetsiz Hiç Polise Yakalandınız Mı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa n e katılıyorum yazmayı unutmuşum, kusura bakma corsa n...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa n e katılıyorum yazmayı unutmuşum, kusura bakma corsa n...
Bence Byler haklısınız ama bence işte burda uayrımızıda yapabiliyoruz zaten benmim cevabımıda okuyabilirsiniz mesela ordada her ne kadar kale alınırmıyım bilmem ama en azından burdan uyarımı yapıyorum öbür türlü uyarımızıda yapamayız ayrıca araç aldığımız için bi sene ehliyet almayı beklemiş biri olarak yine tekrarlıyorum SABREDEN DERVİŞ MURADINA ERMİŞ ben burdan uyarımı yapıyımda yine alan alsın ama HİÇ BİR ZAMAN BEN USTA ŞÖFÖRÜM BİŞEY OLMAZ DİE DÜŞÜNÜPTE TRAFİĞE ÇIKMAYIN ÇÜNKÜ KARŞIDAN NE GELDİĞİNİ BİLMİYORSUNUZ :good:
Abi inşallah kendimi doğru tarif edebilmişimdir yani ben buna karşıyım 19 yaşına kadar ben 3 ayda bir araba kullanmış birisiyim sonuçta ama şimdi muradıma ermiş biri olarak rahat rahat geziyorum KASIRGAMla inanın daha zevkli oluyo;) çünkü rahatsınız ama EHLİYETSİZ ARAÇ KULLANMAK GERÇEKTEN ÇOK TEHLİKELİ artık kapansada olur biz uyarımızı yapalım yani sırf polis çevirir die düşünmeyin olayı o sadece prosüdür yani ama bi gerçek yanıda varki oda gerçekten üzücü tarafı sabredin byler:good:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya beyler tartısılacak hiç bi şey yok aslında ben ehliyetsiz araba kullanıyorum tmm ama bunu neredeyse herkes yapıyoo ne gerek war tartısmaya tmm konu kapatılsın sorun deil sadece neden uyarı almamı istiyorlar onu anlamadım...

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan kardesime katılıyorum ben yaklaşık 15 16 yaşındayken signatürümeki araba ( imzamdaki ) benim üstüme ama bu şu demek olmuo her arabası olan ehliyetsiz kullansın ama bu bi merak ve gençliin getirdii bi heyecan buda ehliyetsiz kullanmadım diyen yalan söyler eğer doğruysa ya arabaları yoqtur yada gençlik hormonları doğru çalışmıo :D

xnosx kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum!!!:good::good::good:gerek yok tartısmaya...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ya beyler tartısılacak hiç bi şey yok aslında ben ehliyetsiz araba kullanıyorum tmm ama bunu neredeyse herkes yapıyoo ne gerek war tartısmaya tmm konu kapatılsın sorun deil sadece neden uyarı almamı istiyorlar onu anlamadım...

ne uyarısı ya öyle şeymi olur!

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkıyorum bazen ama ehliyetli 1 kere düşnüyorsa ben 10 kere düşünmek zorunda kalıyorum...yanımda da mutlaka ehliyetli biri bulundurum...az kaldı zaten 3 ayım var ondan risk almaya gerek yok...

Son düzenleme:

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu kitlenmeli uyarı verilmeli...
Konuyu kapatmaya ne gerek var onu anlayamadım?Ya da uyarıya?Yazılanları okumadın sanırım?Yapılan şeylerin doğru olduğu falan yazmıyo...Son derece yanlış hareketler olduğu ve birdaha yapılmaması gerektiği üzerine öğütler var.Başkalarının aldığı uyarılar vaya açtığı konuların kapatılması size mutluluk veriyosa ben uyarı almaya hazırım.

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bilmiyorum iştee yüklü bi cezası kesin vardır arabayı parka çekerler benim tek korkum çevirmeye falan yakalanmak yoksa diğer türlü kaza yapmadığın sürece bi şey olmaz...

arkdasımın biri ehliyeti emniyetten almaya araba ile gitti tüysüz bişey zaten

ve polise yakalandı 650 gibi bişiler ödedi kendisi bide babasının başı yanıyo araç sahibininde

malesef ülkmeizde marifet olarak görünüyo bide arkadaslarını toplarlar hemen gell arabayı aldım diye sonra gördük bi araçta 6 kişi can verdi Allah korusun

bizde biliyoduk araç kullanmayı ama kurstada bilmedigimiz az da olsa bişeyler öğretildi

valla ne analar ne babalar var ben ehliyeti almadan babam koltuga oturtmazdı çok prensiplidir hevesimi alıyım diye bombos tarlarlarda falan bi kaç kere tur attırtmıstı

ne zman ehliyet kursuna yazıldım yanımda oturdu beraber çalıştık ehliyet cebe girdimmi al gez dedi

bide şu var ehliyetsiz genclerin trafige kapalı alanlarda babaları ile biraz turlamaları iyi olur en azından heveslerini alırlar ve araç kaçırmazlar

Son düzenleme:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu kapatmaya ne gerek var onu anlayamadım?Ya da uyarıya?Yazılanları okumadın sanırım?Yapılan şeylerin doğru olduğu falan yazmıyo...Son derece yanlış hareketler olduğu ve birdaha yapılmaması gerektiği üzerine öğütler var.Başkalarının aldığı uyarılar vaya açtığı konuların kapatılamsı size mutluluk veriyosa ben uyarı almaya hazırım.

berat kardeşim bende anlamadım neden uyarı alcaksam sorun deil alalımda nedenini anlamadım....:good::good::good:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖSS'ye bir hafta kala yakalanmıştım, polis bana Canısı kaseti sormuştu :D:D ( o zman moda idi) sonra bıraktı ( sene 97 , cep tlf'nu sakladığımı hatırlıyorum)
öys yaklaşırken kaza yapmıştım ehliyetsiz.( babam bi işe göndermişti) ömrüm boyunca yaşadığım en büyük trajedilerden biri idi. 5 saat karakolda kaldıktan sonra çıkabilmiştik, çarptığım (aslında bana çarpan) motorda karı-koca vardı ve kadın hamile imiş, geçen saatlerdeki stresimizi ve hastaneden gelen haberle rahatlayışımızı hala hatırlıyorum.
Araba yapılmadan daha ön tamponsuz lise mezuniyetine giderken yakalanmıştım bir defada arkadaşlarla. yine ucuz atlatmıştık ama keşke ilkinde ucuz atlatmayıp gerekli cezayı aldıktan sonra ehliyete kadar bir daha çıkmasaydım diye düşünüyorum. (kazamda benim suç oranım %20 olsada karşıdaki insanların kaza anındaki görüntüleri hala ürpertir beni)
Bir defada babam alkollü olduğundan bana vermişti, yakalanmıştım ve araç parka çekilmişti.
Son vukaaat; ehliyet sınavına girip kazandım, ama dosyamı almadan trafige yakalandım bayram arasında :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...