Ehliyetimi Kaptırdım Geri Alma Yolu Varmıdır...

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Hatta sürücünün gözleri kör edilmeli ki bir daha asla araba kullanmasın. Olur mu öyle şey? O zaman ehliyetsiz araç sürücüleri, frenleri bozuk veya aşırı yüklü araçları kullananlar da her an kazaya sebebiyet verebilecekleri için en ağır bir şekilde cezalandırılsın. Bu ülkede cinayet işleyenler bile en fazla 10 sene yatıp çıkmıyorlar mı? Kanunlara karşı gelmek, başkalarının özgürlüklerini kısıtlamak hatta hayatlarına kast etmek elbette güzel şeyler değil. Bence siyasiler şirin gözükmek için sık sık af çıkartmasa, yasalar herkese eşit olarak ve harfiyen uygulansa sorun zaten büyük ölçüde çözülür. (uygulamalar o kadar laçka ki bakın arkadaşımız bile para verip işi çözmeye yeltenmiş, demek ki bir yerlerden cesaret almış veya daha evvel bu yolla iş çözenler ona akıl vermiş)

Nasrettin hoca eşekten düşmüş. etraftakiler
-hocam bi hekime götürelim seni demişler
hoca cevap vermiş
-bana eşekten düşen birini bulun halimden o anlar. :)
Bu konuda bizi Savaş abinin anladığından eminim:)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya daaha zaten ıcmem alkole tovbe basıma neler actı :D ve smdı ehlytsız surerkende cevrme falan olursa asla durmam kacarm ara sokakta bırakrım sonra arabyı yurur yoluma devm ederm en fazla 55 lıra ceza oderm cevrmye gırmedm dıe :D

benım nasıl canım yanıyor yaaz gelıyo araba suremıcem dıye bıde sız tuz bıber oluyosunz yarama :D bıde arabama onca sey yaptm bodykt setı tavan kaplma jant falan butun yaz gıttı :D napalm bnde mahalle aralarnda ufak ufak surerım hevesımı alırım artık

Düzelmeler var hadi bakalım hayırlısı :)

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı yaa valaa su 13 gunde yasadklarmı kımseler bılemz ya cıddn bunaldımm arabyıda yakıcam sonnda o olcakk otobse bınıorum mıs gbıı artık o akbıl sesıne kurban olsn butun arabalar :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Düzelmeler var hadi bakalım hayırlısı :)
Olaylardan hemen sonra istinasız hepimiz bir miktar agresif olabiliriz, bu durum kişinin yapısına göre amma az amma çok herkes için bir farklılık gösterse de kaçınılmazdır. Görünen o ki zaman gene en iyi ilaç olmuş.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yok ben seslı harfları 6 aylıgına gayrettepeye yolladım nıe seslı harflerı kullanmamm zorunamı gıdıoda elestırıyosun yada dıl ve anlatım ogretmenı falanmısın ???

09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

17- Bölüm sorumlusu olan Moderatör’ lerimizin uyarılarını lütfen dikkate alınız. Uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılma sebebidir. Moderatör’ lerimizin uyarılarında hata var ise lütfen forum başkanlarına özel mesaj yolu ile bildirin.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

17- Bölüm sorumlusu olan Moderatör’ lerimizin uyarılarını lütfen dikkate alınız. Uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılma sebebidir. Moderatör’ lerimizin uyarılarında hata var ise lütfen forum başkanlarına özel mesaj yolu ile bildirin.

Savaş Ağabey'in de alıntıladığı üzere bunlar forumun kuralları...

foruma girmeden önce kuralları bir zahmet okusaydın sebebini anlardın...

her ne olursa olsun sana bir uyarı yapılıyorsa hemen cevap vermek yerine önce bir hatan olup olmadığına bakman her zaman faydalı olur, sonra zor duruma düşen sen olmazsın.