Ehliyet için bi soru

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim ablalarım ben 4 10 .2008 de ay olarak 17 yasımı doldurdum.sürücü kursundakı bı abımız bana dedıkı ocaktan sonra ehlıyet alabılırsın yasını buyuk gosterırız dedı bende sasırdım bole bır durum olabılırmı sizce fikirlerınızı bekliyorum.

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok güzel kardesim öyle yasını küçültme büyütme yok. trafik şubesine basvurdugunda tc kimlik numarandan yasın direk cıkıyo. ve bilgisayar kabul etmiyo zaten veri girişini. o yüzden sen o abine güvenme

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kardeşim sen 91 limisin?

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı sürücü kursları bunu yapıyor ama mühürlü onaylı bir nevi sahte ehliyet alırsın. Herhangi bir çevirmede de başın belaya girer. Başına bu şekilde olay gelen çok var dikkat etmek lazım Türkiye burası bekle kendin hallet işini ;)

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bazı sürücü kursları bunu yapıyor ama mühürlü onaylı bir nevi sahte ehliyet alırsın. Herhangi bir çevirmede de başın belaya girer. Başına bu şekilde olay gelen çok var dikkat etmek lazım Türkiye burası bekle kendin hallet işini ;)

bak özgün hocam doğru söylüyor. dikkat et. pirince giderken elindeki bulgurdan olma misali;) ayrıca 90'lıysa
27 aralık sınavına girebilirsin. 91'liysen bekle kardeşim hem öyle yakalanıp suç işlemek var hemde yakalanırsan öyle ehliyet alma zamanından 1 sene sonra alırsın aman dikkat

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bnde ondan korkuyorum oyle alanlarda var ama 10 ay dogumlu olmamdan dolayı korkuyorum 4-5 ay olsa neysede 10 ay cok fazla gelıyo korkuyorum bu arada 91 lıyım

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 ayın 4 gelmeden hiçbir kurs kayıt yapamaz. üçkağıda gelme ayrıca ehliyet yaşı 18 değil 18 bitip 19 dan bir gün alınca kayıt yapılabilir. kimseye inanma.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ugrasmana degmez, surucu kursu dosyani hazirlar, yani her sey resmi olarak, dosyan trafige gittiginde ehliyetin verilmez ve dosyana el konulur. hatta basinda belaya girebilir. bence bekle 1 sene daha,

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede 1 sene daha bekle bende 19.04.1991liyim bende doğum günümden sonra yazılcam. Bunca sene bekledik bence biraz daha bekle derim.