Egzoz da delik

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün arabayı çalıştırdığımda arkada su gibi birşey akıyordu eğilip altına baktığımda egzozda küçük bir delik vardı bu deliğin bi zararı olurmu? hemen yaptırmam gerekiyor mu? bana maliyeti ne kadar olur? yardımlarınızı bekliyorum:(

http://imageshack.us/photo/my-images/818/cimg1401k.jpg/

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son susturucunun içi zamana bağlı olarak dökülmüş...100 tlye yaptırmıstım ben...

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bir zararı olmuycaksa hemen yaptırmayı düşünmüyorum

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıkanırsa motora bile zararı olacaktır demişti egzozcu usta.içi dağıldığı için tıkama yapabiliyormuş.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cimg1401k.jpg

Benzeri benim araçda da var ve hafif ses yapmaya başladı. Bugün sordum Vectra B için olanının fiyatı 120 TL imiş. Bir süre daha kullanılır ama daha sonra ses artışı olacak, içi dökülecek, egzos gazı rahat çıkamayacak, aracın çekişi dahi düşecektir. Ben maaş farklarını alınca değiştireceğim :).

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cimg1401k.jpg

Benzeri benim araçda da var ve hafif ses yapmaya başladı. Bugün sordum Vectra B için olanının fiyatı 120 TL imiş. Bir süre daha kullanılır ama daha sonra ses artışı olacak, içi dökülecek, egzos gazı rahat çıkamayacak, aracın çekişi dahi düşecektir. Ben maaş farklarını alınca değiştireceğim :).

Sende mi maaş farklıarını bekliyorsun abi babam gibi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sende mi maaş farklıarını bekliyorsun abi babam gibi :)
Hiç sorma, aracı sorunsuz (boya yanığı hariç) diye satılığa koyduk, geçen hafta klima iyi soğutmuyordu, bugün klima bakımını yapılırken baktım susturucu da delinmiş, yaptırmadan olmaz. Madem sorunsuz dedik o zaman sorunları gidermem gerekir, onun için de para lazım . 6 aylık maaş farkı+temmuz zammı derken paraya para demiyeceğiz, para içinde yüzeceğiz :D (babama iyi mukayet ol, parayı bulunca nigarı değiştirmeye kalkmasın :))