Egzosum nasıl olmuş?

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun fakat bir şey söylemek istiyorum bende de ZAFİRA var onunda egzozu aşağı bakıyor bende piyasa da araştırdım tampon kesmek yerine egzozz kafasının arkadaki bağlantısı yaklaşık 45 derecelik bir açılı olan kafa buldum bende yaptırdığım zaman resimleri gönderirim tamam mı görüşürüz

valla nasıl ses yaptıgını bende anlamadım linki koydum bi yorum yapın bakalım..

açılı egzoslardan bende gordum ama şekillerini begenmedım en iyisi begendıgını al kestır tamponu:(

link burda; hafif hafif pat pat yapıo 2000-3000 devirleri arasında

http://www.youtube.com/watch?v=4ULw-TKULsQ

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugra kardeş plakalar aldıgımızda uzerınde olan plakalar app değil yanı:)ben plakalıkları cıkarttım plaka metalının etrafında kı sıyah cerceveyı tinerle sildim ve yerıne silikonladım yani senın anlıcan mühürleri dahil yaptıgım olay sadece 8ytl ye mal oldu:) app gibi oldu güzel duruyor bunu da tavsiye ederım:)

ya istanbulun o zman yazı stili farklı ankarada harfler kaba duruyo sizin harflerin hatları daha kibar

app sandım heee :)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 ve 2008 model arabalaın plaka puntoları bıraz farklı onu bende fark ettım:) o yuzden sana garıp geldı

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmayın arkadaslar ya öle demek ıstemedım:(

amacım hava atmak degıl ki

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt sesı gercekten cok guzel..bence bu guzellık astradan kaynaklanıyo;)

bu arada bilgi vermek gerekirse Esenyurt Fatih san sitesinde yaptırdım.tamponuda hafıf kestırmek zorunda kaldım..yaptırmak ısteyen varsa tavsıye ederım...ancak bır sorun var egzos ısınınca tamponu erıtmez mı?eger oyleyse bunun mutlaka bır onlemı vardır ne yapabılrım???

arkadaşım öncelikle güle güle kullan, güzel olmuş ve arabana yakışmış,
bende aynı şekilde yaptırmayı düşünüyorum.
Tam bu sırada sana soracaktımki tampona çok yapışmış zarar vermezmi diye sen sormuşsun.
Kesinlikle uzun araç kullanımında tamponuna zarar verir, aynı şey benim başıma gelmişti, tamponu ısı eritmişti, enazından 2-3 cm uzak olsun.
bilgine kal sağlıcakla.....:(