egzos

mehmetavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın altından tıkır tıkır sesler geliyordu.Arabayı çalışır vaziyette bırakıp arkadan egzosa dokunduğumda sesler kayboluyodu.Egsozcuya gittim egzoscuda tıkırtıyı yapmadı,usta arabanın altına girdi sürten bir yer yok abi dedi. Egzoscudan ayrıldım aynı sesi yine yaptı.Arabadan indim egzosa dokundum ses kayboldu,tekrar egsozcuya gidip durumu anlattım .Adam tekrar baktı suratı asık bir şekilde alta inip,yine bişey yok abi dedi. Oradan ayrılınca yolda aynı sesi yine yaptı.Arabayı sağa çektim egsoza yine dokundum.Dokunur dokunmaz ses kayboldu.Egsozcuya gitmeye yüzüm kalmadı. Nerden geliyo bu ses.Araba benle dalgamı geçiyor. Anlamadım.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bikere o ustaya bidaha gitme. ne oyle ya. 2 kere ayni sey için gidiyorsun bisey yok diyor. yalan mi soylüyorsun yani. yada manyak mısın 2 kere egzoscuya gideceksin.. adamı delirtirler ya..

hocam bellki bi yerde gevşeklik var. çalisirken titriyo. ben oyle düsündüm yani. daha farklı bir ustaya git. olmadı test sürüsüne çıkın..

adnan1117

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D hocam vala hep öyle oluyo zaten ustann yanına gittimi arbaa iileşiyo bazen doktorun yanına gittimi hasta iileşiyo egzosun içine çivi yada bi taş parçası falan kaçmış olabilir ben anlamam ama küçük bii ihtimal

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D hocam vala hep öyle oluyo zaten ustann yanına gittimi arbaa iileşiyo bazen doktorun yanına gittimi hasta iileşiyo egzosun içine çivi yada bi taş parçası falan kaçmış olabilir ben anlamam ama küçük bii ihtimal

bende onu düsündüm hocam. belki çocuklar felan sokakta oynerken biseyler atmislardir :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
patates tıkayanda var bu da ayrı bir fantazi sanırım