egzantrik devir sensörü mü ???

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bende yolda kaldim,ariza lambasi yandi bianda stop etti araç ama zar zor çaliştirdim servise gittim,krank mili sensörü arizali dendi değiştirdiler neyse(120 tl),sonra baktik ariza lambasi yine yaniyo,eksantrik sensörünü söküp temizleyip taktilar lamba söndü,bikaç saat geçti aradan ariza lambasi tekrar yandi,yine gittim servise değişecek dediler,değiştirin dedim,değişti neyse,parça 289 tl fiyati....bu ne dedim yaaaa???
Krank sensörü:120 tl
eksantrik sensörü:289 tl

egemi aradim sordum,ayni fiyati verdi,bide eksantrik sensörünün kablosunu ayri paraya satiyo egem(146 tl ye)

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bende yolda kaldim,ariza lambasi yandi bianda stop etti araç ama zar zor çaliştirdim servise gittim,krank mili sensörü arizali dendi değiştirdiler neyse(120 tl),sonra baktik ariza lambasi yine yaniyo,eksantrik sensörünü söküp temizleyip taktilar lamba söndü,bikaç saat geçti aradan ariza lambasi tekrar yandi,yine gittim servise değişecek dediler,değiştirin dedim,değişti neyse,parça 289 tl fiyati....bu ne dedim yaaaa???
Krank sensörü:120 tl
eksantrik sensörü:289 tl

egemi aradim sordum,ayni fiyati verdi,bide eksantrik sensörünün kablosunu ayri paraya satiyo egem(146 tl ye)

hocam bende fiyatı öyle sanıyordum değilmiş bize basıyolarmış kazığı

http://www.autolightsturkey.com/cat.asp?id=123

al sana kablosuyla birlikte fiyatı.

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane söküp taktilar ama ariza lambasini söndürmedi(ucuz olanlardan),pahalisi takilinca sönüverdi lamba,şimdi sorun yok..

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuya bı hayat vereyım dedım
gecen sabah aracımla bıraz surat denıyım dedım aracım 200 kmhz geldıgınde devır saatı 5000-5500 arasında kaldı ve ılerıye dogru gıtmedı bu olay 3.4. viteslerde de vardı sorunu arastırdıgımda eksantırık devır sensoune dayandıgını farkettım bugun aradım fıyat aldım 45 lıra sıemens marka alıp takacagım montajını kendım yapmak ıstıyorum tabı almadan once su ankı sensorun oksıt ve baglantı olayına bakacagım sızce bu devır kesme olayı nı dogrumu arastırmısmıyım [MENTION=28982]semia[/MENTION]

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
egzantrik sensörü sorunu olsa arıza ışığı yanar ve 4000 deviri geçemezdi.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aykut ben yazılım yapsam çip tuning gibi benzinde 6500 en fazla lpg dede 5000-5500 gibi kesiciye girmesini sağlardım.Bizim arabalar zaten eski zamanında hor kullanılmış çoğu birde motoru riske atmayalım.Senin 5500 değer lpg için bence iyi.Düşünsene 6500 devirde lpgde uzun süre kullandığını bu haliyle bile motor yıpranıyor düşün.Bu arada Düzce merkezdemisin benim anne tarafımda Düzceli sıkca geliriz o taraflara