Egr Valfi

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Musa kardeş sen bunun iptal yöntemini paylaşıma açabilirmisin? Kulaktan dolma biraz bilgi var ama ben ona güvenemıyorum.Formda da bir yerd e gö:confused: rdüm ama yetersis gibi geldi selamlar.
kardeş ıptal yontemını acmak mesele degıl ancak cok sacma bı bılgı verecegımı dusunuyorum cunkı saglam seyı ndn ıptal edıldıgını anlamıyorum ben parası olmayıpta egr yı degısmek ıstemeyen musterıleme bıle egr yı temızleyıp takıyorum ancak fazla bı degısıklık olmuyor en ıyısı yenısı takıp ısı bıtırmek .

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
valla açıklama ve grafik çok iyi insanın hemen egr yi iptal ettirmek geçiyo içindende koca opel bu hemde pahalı bir parçayı niye koymuş bu arabaları tasarlayan mühendisler egr fabrikasının sahibimi yoksa bu mühendisler bizim kadar bilmiyormu neyse burası latifeydi bende egr den bu yaz çok müzdarip oldum teknik arkadaşlar birleşip bir açıklama yapsalar hemen sökerim nekadar az parça okadar az sorun HAKSIZMIYIM dostlar
yippie.gif
turkey.gif
turkey.gif
turkey.gif
yippie.gif

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
kardeş ıptal yontemını acmak mesele degıl ancak cok sacma bı bılgı verecegımı dusunuyorum cunkı saglam seyı ndn ıptal edıldıgını anlamıyorum ben parası olmayıpta egr yı degısmek ıstemeyen musterıleme bıle egr yı temızleyıp takıyorum ancak fazla bı degısıklık olmuyor en ıyısı yenısı takıp ısı bıtırmek .
+5599

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
Konuyu askıya aldık ozaman.:( :( :( :( :(

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim egr bugün itibari ile sorun çıkardı.Hatayı sildiler şimdilik. ne yapsam ilerde değişmesi gerekebilir dediler...yorumlarınızı bekliyorum...bi süre daha idare etsem mi? yoksa...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Egr'm yok derdim yok ... :)

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar beni yanlış anlamayın ve cahilligime verin bu egr olayı maden motorun gücünü düşürüyor ve degerlerdede sanki yakıt tüketimi arttırıyor gibide bunu opel niye koymuş amaç nedir....

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aloo kimseden cevap yokmu egr valfi ile ilgili... :D