EGR İptali Hakkında Yardım.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.

Opel (daha doğrusu tüm otomobil markaları) konusunda maalesef yeterli bilgiye sahip ustaların olmadığı bir bölgedeyim. Bu sebepten dolayı aracımın bakımlarınıda genellikle İzmir'de bir ustamda yaptırıyorum.

Performansı bir nebze olsun arttırıp aracımın üzerinde takılı olan Powerbox'ı sökmek istiyorum. Bu sebeple aklıma ilk olarak EGR'yi iptal ettirmek geliyor. Konuyla ilgili Ege Bölgesi'nde bu işi sağlıklı yapabilecek, arıza lambası yaktırmayacak bir usta tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
olabilir herkese yardımcı oluyoruz

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam telefon numaranızı aldım. Önümüzdeki hafta Cuma günü büyük ihtimalle yanında olurum. Tahmini olarak ne kadar sürer bu işlemler. Programımı ona göre hazırlayayım.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
gelmeden 1 gün önce beni aramalısın programızı ona göre ayarlamamız gerekiyor :D

hansamu87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu abim bişi sorucam bu corsa c 1.3 cdti araçta egr iptali yapmıştı arkaaşım cihazdan kapanabiliyor dedi.ama maalesef bizim araçta astra 1.3 cdti böle bir şansımız yokmuş doğrumu abi.yada egr iptalini yaptık varsayalımki ben çok istiyorum iptal etmeyi egr yi biliorsun.yakıt tüketimi artarmı peki bu işlemden sonra..