Efsane Yaşatilmaya Devam Ediyor...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı yutube yaz nvl 80

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdım abi gene aynı video cıkıyor;)...

yaa ben beceremiyorum bu işi yada videolar silinmiş...

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28000 euro mu:):):) bence sahibinin satmaya falan niyeti yok sırf hava olsun diye ilan vermiş o fiyata sıfır audi a3 alınır ya

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gercekten cok guzel bir otomobil.Allah sahibine bagıslasın.gule gule kullanman dilegi ile.
-- Zaman satın alamazsınız ama isterseniz bir ASTRA ile beraber 400 horsepower in karsılıgı 28.000€ :) Nacizane fikrim.

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28000 euro mu:):):) bence sahibinin satmaya falan niyeti yok sırf hava olsun diye ilan vermiş o fiyata sıfır audi a3 alınır ya

İşte bu işin zevkinden anlamayan biri daha sen al a3 nü ben 3 ile kalkarım ama gene yalanolursun ;) yada 400 metrede 200 metre avans vereyim sana önemli olan fiyat değil neye o fiyatı verdiğin ;) bunu unutma

Gercekten cok guzel bir otomobil.Allah sahibine bagıslasın.gule gule kullanman dilegi ile.
-- Zaman satın alamazsınız ama isterseniz bir ASTRA ile beraber 400 horsepower in karsılıgı 28.000€ :) Nacizane fikrim.

Çok sağolasın kardeş :good:

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum bu arabayı.ataköy-bakırköy taraflarında rastlamıştım.hakikaten bildiğim türkiyedeki en kuvvetli gsi.uzun süredir sahibinden.com da satılık.keyfe keder satılıktır bence çünkü bu araba bu kadar uzun süre satılıkta olmaz.

yapan arkadaşımızı tebrik ediyorum.çok güzel ve kuvvetli araç.güzel günlerde kullanılması dileği ile..