effiplus lastikleri

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta ben eskı aracımda lastık jant degıstrdıgımde adam hıflıy dıe bı marka lastık taktı cın malı ama ben bunlardan cok takıyorum mustrılerımde memnun dedı lastıgın 4 tanesını 185/55/15 hemde 360 tl yemı ne aldım gayette memnundum cok guzel yol tutuyodu cın malı dıye kucumseme hemen ıyı olabılır ama fıyat banada az yuksek geldı arastr fıyatlatını olmadı arkads paylasmıs bul ıthalat eden fırmayı ara sor gelısını gıt gerı ver..

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse arkadaslar bu saatten sonra kullanacagiz artik ne yapalim.
Bari iyi bir lastik ciksada karda buzda iyi tutunan bir nebze rahatlasak.

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler evde aksam bir resim ekleyeyimde bir bakin.belki birilerine tanidik gelir.

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla usta ben eskı aracımda lastık jant degıstrdıgımde adam hıflıy dıe bı marka lastık taktı cın malı ama ben bunlardan cok takıyorum mustrılerımde memnun dedı lastıgın 4 tanesını 185/55/15 hemde 360 tl yemı ne aldım gayette memnundum cok guzel yol tutuyodu cın malı dıye kucumseme hemen ıyı olabılır ama fıyat banada az yuksek geldı arastr fıyatlatını olmadı arkads paylasmıs bul ıthalat eden fırmayı ara sor gelısını gıt gerı ver..
Bende konuyu o nedenle actim.Belki birileri kullanmistir memnundur diye sordum arkadaslara.Eger birkac kullanan ciksa iyidir kullandik falan deseydi sorun yoktu.Ama kimse bilmiyor.Fiyatida cok yuksek.Hem yenidir hem de cinmalidir diye ucuz olmasi gerekir.
Olmazsa yarin gidip konusacagim belki baskamarkayla degistiririz.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende konuyu o nedenle actim.Belki birileri kullanmistir memnundur diye sordum arkadaslara.Eger birkac kullanan ciksa iyidir kullandik falan deseydi sorun yoktu.Ama kimse bilmiyor.Fiyatida cok yuksek.Hem yenidir hem de cinmalidir diye ucuz olmasi gerekir.
valla usta benım lastık markamıda kesın bı tane bılen cıkmaz buyuk ıhtımal bunlar turkıyeye yenı gelıyor dedıgım gıbı ben ılk zaman memnundum bende ılk senın gıbı dusundum acaba bunlar nasıldır kazık mı yedık patlarmı hemen gercı benımkıler bıraz daha uygundu fıyat olarak bencede gıt konus anlat adama degıstrebılıyosan degıstr..

benersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence made in china malı diye küçümseme, artık nerdeyse tüm ürünler çin de üretilmekte buna sony gibi dünya markaları da dahil. Bildiğim kadarıyla çin de devlete bağlı olan fabrikalarda ucuz kalitesiz ürünler üretilmekte ama özel sektörlerde durum tam tersi. Banada 750 lira pahalı gibi geldi sadece lastik mi takıldı yanında başka şeyler yapılmadımı rot balans vs.? Bu kadar pahalıysa vardır bir kalitesi diye düşünmek istiyorum. Bozma moralini can a birşey olmasın.