effiplus lastikleri

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadslar lastikci bir arkadasin onerisi uzerine effiplus marka 4 adet kis lastigi aldim. Fiyati 750 TL. Bu lastik hakkinda tecrubesi yada bir bilgisi olan arkadas varsa bildiklerini paylasmasini rica ediyorm.
Kaliteli bir lastik olarak onerdiler.Internette arastirdim ve fazla kullanilan bir lastik degil.Kandirildigimi hissediyorum.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hislerinde yanılmıyorsun abim o paraya marka lastik alabilirdiniz

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa duydun ne malı endonezya falan mı ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
750/4= 185tl ye bilindik bir marka, daha üst sınıf alabilirdiniz. Arkadaş ise dediğiniz gibi, işçilik düşüp, direk verin geri.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EFFIPLUS LASTİKLERİ TÜRKİYE

Çin Halk Cumhuriyeti’nin İş Makinası ve Otobüs/Kamyon lastikleri konusunda önemli üreticilerinden biri olan Techking firması tarafından üretilen Effiplus markası özelikle Avrupa standartları için tasarlanmış kauçuk ve desen yapısı itibari ile farklı bir Çinli olduğunu yapılan testlerde de kanıtlamıştır.

Çevreci yaklaşımı ile daha az yakıt tasarrufu sağlayan Effiplus lastikleri kullanıcılarına uzun ömürlü ve güvenli kullanımı sunmaktadır. Ayrıca sessiz kullanımı sayesinde kullanıcılara konforlu kullanım imkanı sağlamaktadır.

Techking firmasının üretmiş olduğu İş Makinası ve Otobüs/Kamyon lastiklerinin saha performans tecrübesi ile üretilen Effiplus lastikleri Türkiye pazarında binek ve hafif ticari lastik segmentlerinde Çiftkurtlar Grup güvencesi ile Türk kullanıcısının beğenisine sunulmakta.

12983704-f90.jpg

ALINTIDIR

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı uygun olsa hadi kullanın sonuçta sezonluk bir ürün 4 mevsim kullanılmıycak diyecem ama pahalı be abi.750 lira çok para..