ECU soket açma

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Z16xe motor kodlu astrama hız sabitleyici taktim aktiflestirdik çalıştı fakat p1481 ve p1482 arıza kodlarını verdi klima devreye girmiyor soket içine kabloları direk gondermistim muhtemelen başka yere temas ediyor soket içine pin takmam lazim ama soketi acamadim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim x71 soketi 64 pinli

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soket tırnaklı rahat bir sekilde kapagi aciliyor ama kablolarin girdigi pin kismi acilamaz.gonderdiginiz kabloyu duzgunce cikarin oradan.ve soketi taktiktan sonra arkadan cc kablosunu pin deligine sokun kalsin.ben o sekilde 1 yil kullandim sorun olmadi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hız sabitleyici çalıştı ama kablo sıkıntı yaparmı acaba birde kablonun ucunu ne kadar actiniz kisami uzun mu

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kablo coklu tesisat kablosuydu.5mm kadar soydum ucunu ve soyulan kısma kadar sokete soktum hemen arkasindan plastik kelepce ile sabitledim ana soket kablosuna ki geri cikmasin ve cikmadida

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici hatasız calısıyor kablo işini de cözdüm diğerini de halledecegim artık bakalım

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiz sabitleyici calisir soketteki kisa devreler sacma sapan hatalara sebep oluyor iste.en sagliklisi o pinlerden temin edip takmak buyuk sehirlerde mutlaka vardir elektronikcilere bakmak lazim