ecotec x20xev li gsi cılar burayaaa.....!!!

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr
oncelikle camiamiz hayirli olsun Erhan :):)

kim soylerse komik olur abi..:):) coscast kapak varken karsilastirmak cok yanlis olur :)

turbo icin kol piston gt25,30,35 v.s ler isteyen olursa parca temininde yardimci olurum.. isteyen varsa p.mlesin :)

onlar kolayda

bodykit lazım sokabilcenmi :D bendede 96 vectra ecotec var bir adet 94 turbo görünümü veresim var

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
97 astra gsi ecotec araç sahibiyim ve çok memnunum...
malum pek ecotec gsi lar sevilmez ve modifiye etmeye değmez denir :mad:
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=66954
ben bişeyler yapmaya çalışıyorum
ecotec gsi aracı olan ve modifiye etmeye çalışan arkadaşları; neler yaptılar, neler düşünüyorlar... paylaşmak için buraya davet ediyorum.:alkis:

kardeşim sen onlara bakma gsı gsı dır dohc ları sadece 1 yazılımla geçmeye ne dersin mesela :)) istanbuldaysan sana bi yazılım yapiim bak bakalım o ecotech ı beğenmeyenler :):):) neyse
mesela 94 görünümünede çevirebilirsin hoş oluyor bu 2 işlemle başlayabilirsin dahasıda var +++ $$$
unutmayın 97-99 vectra gt lerde fab çıkışı 150 ps eco tech sadece heders ve yazılım farkı var o kadar moda açık makınelerdir..
mesela bende bi tane var denemek isteyen dohc lar oldu hüsrannda oldular neyse arabadan arabayada değişir tabiii.

Son düzenleme:

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 ps çıkarmak için sadece headrıs ve yazılım deil abi. 264 profil eksantrik var bide. (irmscher) birde ayna mahruti değişik normal x20xev den diş sayısı farklı. 99 yılında bütün opel servislerine yazı geldi opel türkiyeden. vec.b gt sahipleri yokuşda aracın çekmeme şikayetinden servise gelirse standart ayna mahrutiye çevirilcek diye ve bunu çook araçta uyguladık.

bende de astra.g x20xev var :) denemek isteyen c20xe varsa buyursun :))) pardon bende ki X20XER

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
kardeşim sen onlara bakma gsı gsı dır dohc ları sadece 1 yazılımla geçmeye ne dersin mesela :)) istanbuldaysan sana bi yazılım yapiim bak bakalım o ecotech ı beğenmeyenler :):):) neyse
mesela 94 görünümünede çevirebilirsin hoş oluyor bu 2 işlemle başlayabilirsin dahasıda var +++ $$$
unutmayın 97-99 vectra gt lerde fab çıkışı 150 ps eco tech sadece heders ve yazılım farkı var o kadar moda açık makınelerdir..
mesela bende bi tane var denemek isteyen dohc lar oldu hüsrannda oldular neyse arabadan arabayada değişir tabiii.
saol yalçın abi
aracım zaten 94 body kitli ve kırmızı sayfada videosu var dereceli egzantrik headers custom emme manifoldu dohc enjektörleri boğazdan arkaya 51 lik düz boru ve otto son susturucu şu anda supercharger planım var yazılım problem değil o da bir kaç işlemden sonra yapacağım senin gibi bende x20xev nin ne olduğunu bilyorum bilgilerin için saol

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et

Cevat Nurefşan OĞLAKÇI

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.varostuning.gen.tr

astrada kolay astra gsi türkiyede zibil hatta trafikte olandan çok hurdası var alırsın parçaları yaparsın :D

vectra turbo benim bildiğim 3 adet var 1 tane de vectra turbo görünümlü var haliyle bodysi bulunmuyor....

bu kadar irikıyım parçaları gümrüğe kadar getirirsin de ikinci el otomobil parçasını ülkeye sokmak resmi olarak yasak. sıfırı da yok. Astran çok güzel olmuş 94 bodysi olmadan gsi asla gsi olmaz aynaları da xe ninkini tak bence birde motoruda c20xe ye çevirirsen daha iyi olur :D x20xe de yürür ama c20xe nin potansiyeli ve sorunsuzluğuyla kıyaslanmaz.

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erhan ne zaman actıgınız ecotec konusu sayfasını.......benim aracla deneyebilirsiniz araclarınızı biliyorsun.... yukarıda yazılanların hepsini okudum..........c20xe ile coooook fark var ecotec arasında ege turbo nun dedigine katılmıyorum yapsın da bir gorelim turbo...yazılımla falan c20xe gecemezsiniz yalcın beyin dedigine katılmıyorum yok boyle bir sey.......gokhan sen de burdasın en iyisini yapmıssın burası daha farkıl garaj3 benzemiyor .......geceriz falan filanla olmuyor...aracı sevmiyoruz diye bir sey yok opel opeldir... x20xe yaptıktan sonra tabiiki yurur......cengiz turkun soylediklerine aynen katılıyorum......ama siz ecotec seviyorsanız ecotec yapın bizde calısmaları izleyelim...erhan musait olursanız goruselim...

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
erhan ne zaman actıgınız ecotec konusu sayfasını.......benim aracla deneyebilirsiniz araclarınızı biliyorsun.... yukarıda yazılanların hepsini okudum..........c20xe ile coooook fark var ecotec arasında ege turbo nun dedigine katılmıyorum yapsın da bir gorelim turbo...yazılımla falan c20xe gecemezsiniz yalcın beyin dedigine katılmıyorum yok boyle bir sey.......gokhan sen de burdasın en iyisini yapmıssın burası daha farkıl garaj3 benzemiyor .......geceriz falan filanla olmuyor...aracı sevmiyoruz diye bir sey yok opel opeldir... x20xe yaptıktan sonra tabiiki yurur......cengiz turkun soylediklerine aynen katılıyorum......ama siz ecotec seviyorsanız ecotec yapın bizde calısmaları izleyelim...erhan musait olursanız goruselim...
cüneyt abi hoş geldin
evet bizimde bir sayfamız olsun istedim elbette opel opeldir amacımız hiç bir opeli küçümsemek değil bizim bir numarayız diye bir iddamız yok zaten sayfanın amacı x20xev gsi sahipleri ile buluşmak buluşturmak araçlarında ne modifiye var fikir alışverişinde bulunmak hem ne ustalar var bir murat 131 ile ferrariyi geçebiliyor önemli olan doğru birşeyler yapmak...
ayrıca senle denemiyelim arka tamponum bana kalsın.... :) :) :)

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
astrada kolay astra gsi türkiyede zibil hatta trafikte olandan çok hurdası var alırsın parçaları yaparsın :D

vectra turbo benim bildiğim 3 adet var 1 tane de vectra turbo görünümlü var haliyle bodysi bulunmuyor....

bu kadar irikıyım parçaları gümrüğe kadar getirirsin de ikinci el otomobil parçasını ülkeye sokmak resmi olarak yasak. sıfırı da yok. Astran çok güzel olmuş 94 bodysi olmadan gsi asla gsi olmaz aynaları da xe ninkini tak bence birde motoruda c20xe ye çevirirsen daha iyi olur :D x20xe de yürür ama c20xe nin potansiyeli ve sorunsuzluğuyla kıyaslanmaz.
beğendiğine sevindim aracım fabrika çıkışlı bady kitli sonradan takılma değil ayrıca aynalarımdan ve motorumdan memnunum sorunsuz bir şekilde kullanıyorum allah nazardan kazadan ve beladan korusun cümlemizi illa motorunu değiştir dersen c20 ye çevirip geri adım atmaktansa turbo lete çevirmeyi tercih ederim onada şimdilik gerek yok zaten...