Eco Araca Kesinlikle Hava Filtresi Taktırmayın...!

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef kardesım resım cekmek aklıma gelmedı o sıra, bıldıgın boruyu kestırıp fıltrenın ucuna taktı öle yerlestırdı . belkıde o sebeb oldu bılemıyorumkı 60mm lık tı fıltre.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
valla bende de eco motorda filtre var ama sorun yok. takan usta bi şeyleri yanlış ya da eksik yapmış olabilir mi?

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bende corsa b gsi kullanıyorum eco motor allahıma çok şükür bi sorun yaşamadım ses duymak için bastıgımda yaptıgım yakıt sarfiyatı dışında =) eheheh

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu arac eco 1.0 easytronıc bunlarla bır ılgısı olabılır mı ? bılen arkadaslar yardımcı olursa cok sevınırım cunku ıcımde kaldı bu hava fıltre olayı olmadı eksoz alıcam guzel bısı...aractan performans adına bır beklentım yok zaten tek ıstedıgım tok bı ses duymak onuda basaramadım bır turlu :confused:

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bende corsa b gsi kullanıyorum eco motor allahıma çok şükür bi sorun yaşamadım ses duymak için bastıgımda yaptıgım yakıt sarfiyatı dışında =) eheheh

kardesım senın arac gsi zaten bu tarz seylerde sorun cıkarıcagını sanmıyorum o aracın ,performans aracı o zaten benımkı ekomomı aracı

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kapalı kutu al dicem ama ses istiyosun o zaman kaliteli bi kit alıcaksın yada son susturucu almak en dertsiz çözüm olur heralde...

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım dedıgınız gıbı sağlam bir eksoz almak en dertsız çözüm..

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım ECOTEC motorum olaraktan bende kullanıyorum acıkda-kutu ıcındede kullandım walla acık SIMOTA kullanıyorum kesıcıye oturttuugum zaman yıkıyo :D ortalıgı arıza yokkk masallah kutu ıcı ıse Kıng Dragon tavsıe ederım :D zevkıme gore sokuom takıom :D

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlıyorum kardes belkıde bızımkı tam takamadı veya fıltre dandıktı bılmıyorumkı belkıde corsa eco dan ama hevesım kactı en garantısı saglam eksoz.