ECN010807 Hatası Turbo devreden çıkıyor

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu sorunu şu sıralar Astra kullanıcılarında duyar oldum. Sorunun kaynağına gelirsek turbo ile ilgili olma ihtimali düşük ki öyle bile safe moda geçiyor olabilir. Yine de basınç testinden ziyade genel kontrol ( borular , kelepçeler , intorcooler , turbo , wastgate , basınç sensörü) yapılmalıdır.Debimetre'ye gelirsek balata sprey'i ile temizlenmesi son derece sakıncalıdır unutmayınız.! Aksi halde cep yakar cinsten fiyatlar ile karşılaşırsınız. Ayrıca her periyodik bakımda CBC'nin Debimetre temizleme spreylerini kullanınız.

ayhan43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için teşekkürler dediğiniz spreyden alıcam hemen internetten buldum ayrıca dediğiniz gibi hortum ve kelepçeleri kontrol edeyim sonrası ustaya kalır sanırım.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Şİmdİ sanirim herŞey yapilmiŞ fakat kornanin yaninda olan basinÇ valflerİnde Üretİm hatasi var yenİ valf ler hatali Çikabİlİyor ancak

ÖnerİceĞİm İŞlemİ yap: Motor İÇİndekİ sİgorta kutusunu sÖk soketlerİ vd 40 İle pİnlerİ gÜzelce uygula hava İle temİzle sonra tak cİvatalari İyİ sik ertesİ sabah dene ve bana burdan yaz sonucu